jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۲۶۶ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۰

جام جم ورزشی: روز گذشته پاری سن ژرمن قهرمان سوپرجام فرانسه شد.

چرا هواداران پاریسی با وجود قهرمانی غمگین به خانه رفتند؟

به گزارش جام جم ورزشی ،پاری‌سن‌ژرمن با برتری 2 بر صفر مقابل لیون در ورزشگاه استادوساپوتای مونترال در کانادا برای پنجمین بار فاتح سوپرجام فرانسه شد.

گل‌های دقایق 11 آئوریه و 17 کاوانی برای پی‌اس‌جی با اخراج ماکسیم گونالوس از لیون در دقیقه 64 همراه شد تا در نهایت فاتح هر 3 جام فصل گذشته فوتبال فرانسه برای سومین بار متوالی و درمجموع پنجمین بار فاتح سوپرجام سرزمین گل شود.

اما هر چند پاری سن ژرمن قهرمانی شیرینی را به دست آورد اما بسیاری از هواداران این تیم بسیار غمگین به خانه رفتند چرا که بزرگ ترین ستاره تیم آنها در آستانه ترک تیم است. زلاتان ابراهیموویچ پس از اینکه جام قهرمانی را در آغوش کشید تاکید کرد که شاید این برای آخرین بار باشد که با پاری سن ژرمن قهرمانی را تجربه می کند چرا که ممکن است در این هفته برای همیشه این تیم را ترک کند.

به گزارش دیلی میرور ، میلان، منچستریونایتد و لیگ حرفه ای آمریکا مقاصد بعدی زلاتان شمرده می شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر