jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۰۸۵۳   ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۱

جام جم ورزشی: 10 گل برتر سال یوفا برگزیده شد که مسی، نیمار و رونالدو زننده آنها هستند.

گل‌های رونالدو، مسی و نیمار در میان 10 گل برتر سال یوفا

به گزارش جام جم ورزشی ، یوفا 10 گل برتر سال را اعلام کرد تا در نظرسنجی برترین آنها انتخاب شود. گل‌های مسی، نیمار و کریستیانو رونالدو در این نظرسنجی دیده می‌شود.

گل کریستیانو مقابل لیورپول که به عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان در فصل 2015 - 2014 نیز انتخاب شد، در این میان است.

دومین گل نیمار در مقابل پاری‌سن‌ژرمن که در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با پاس زیبای اینیستا به ثمر رسید در میان 10 گل برتر یوفا دیده می‌شود.

گل دوم مسی مقابل بایرن مونیخ که بوآتنگ را در دیدار نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان جا گذاشت و دروازه نویر را باز کرد، در بین 10 گل برتر سال یوفا جای گرفته است.

کوبین، بازیکن شاختار دونتسک، آرون رمزی، بازیکن آرسنال، اریک لاملا بازیکن تاتنهام، آنتونس، بازیکن دینامو کیف، مورهید، بازیکن اسکاتلندی، تولاباس بلژیکی و کوین دبروین بازیکن تیم ولفسبورگ نامزد‌های دیگر این نظرسنجی هستند.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت یوفا به گل مورد نظر خود رای بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها