jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۰۷۸۴   ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۳

همسر سرمربی جدید رئال مادرید طعنه سنگینی به آقای خاص زد و گفت سرمربی پیشین لیورپول چند بار مجبور به برطرف کردن هرج‌و‌مرج‌هایی شده که مورینیو در تیم‌های پیشین خود به وجود آورده است.

همسر بنیتس: ما خرابکاری‌های مورینیو را جبران می‌کنیم!

رافائل بنیتس شاید شخصاً تمایلی به رجزخوانی برای رقیب پرتغالی‌اش، ژوزه مورینیو نداشته باشد، اما همسر او، مونسرات سئارا هیچ ابایی از زیر سؤال بردن آقای خاص ندارد.

با اینکه از زمان رفتن مورینیو از رئال مادرید دو سال می‌گذرد و پس از او کارلو آنچلوتی هدایت کهکشانی‌ها را برعهده گرفت، اما همسر بنیتس هنوز هم نشانه‌های خرابکاری‌هایی را که مورینیو در سانتیاگوبرنابئو برجای گذاشته است، می‌بیند و می‌گوید که وظیفه‌ همسرش از بین بردن آن نشانه‌هاست.

مونسرات سئارا که 20 سال از زندگی مشترکش با بنیتس می‌گذرد، در گفت‌و‌گو با روزنامه «رخیون» اسپانیا درباره مورینیو و تقدیر همسرش برای رسیدن به رؤیایی مربیگری در رئال مادرید اظهار داشت: رئال‌ سومین تیمی است که هدایت آن پس از مورینیو به رافائل می‌رسد و ما باید خرابکاری‌های او را برطرف کنیم. وقتی به یک چیزی فکر می‌کنی، در نهایت به آن می‌رسی. در دنیا تنها چند باشگاه طراز اول وجود دارد و رئال مادرید یکی از آنهاست.

همسر بنیتس درباره زندگی مشترکش با این مربی اسپانیایی هم گفت: به دلیل موقعیت شغلی همسرم من قید بسیاری از چیزهایی را که برایم لذت‌بخش بود، زدم اما خب یکسری چیزهای دیگر به دست آورده‌ام مثل اوقات فراغت بیشتر و افزایش فرصت‌هایی که برای کمک به سایرین دارم. ما در لیورپول کارهای فراوانی برای کمک به کودکان دارای ناتوانی جسمی انجام می‌دهیم.

با حضور رافا در رئال، آیا خانواده بنیتس قصد بازگشت به مادرید را ندارند؟ همسر او در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: دختران ما در لیورپول زندگی خوبی دارند. آنها آنجا درس می‌‌خوانند، دوستان خود را دارند و ... . آنها در شلوغی مادرید این چیزها را از دست می‌دهند.

رافا به بازنشستگی فکر نمی‌کند؟ سئارا در جواب این پرسش هم اذعان کرد: نمی‌دانم آیا او هرگز قصد بازنشستگی دارد یا خیر. اگر همه چیز خوب پیش برود او 20 سال دیگر می‌تواند در دنیای فوتبال بماند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر