jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۹۰۱۹ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: گل محمد احمد زاده در جام جهانی فوتبال ساحلی که در دیدار مقابل مکزیک به ثمر رساند، در فهرست 12 گل منتخب تارنمای فیفا در این جام معرفی شده است.

گل احمدزاده نامزد بهترین گل جام جهانی فوتبال ساحلی شد

جام جهانی فوتبال ساحلی 2015 لحظات فوق العاده بیشماری را پدید آورد، اما این گل های بزرگ تورنمنت است که در خاطره ها می ماند.

فیفا انتخاب بهترین گل جام را به عهده کاربران این تارنما گذاشته است. تارنمای فیفا 12 گل برتر این جام را انتخاب کرده است. کاربران تا روز 5 مرداد ماه (27 ژوئیه) فرصت دارند با مراجعه به تارنمای فیفا، بهترین گل جام را انتخاب و به آن رای دهند.

گل محمد احمدزاده در دیدار مقابل مکزیک که با پیروزی تیم ایران پایان یافت، در این فهرست قرار دارد.

گل های ماجر و آلان از پرتغال، مائو و بوکینیا از برزیل، دو گل موران از پاراگوئه، لاباسته از تاهیتی، استانکووویچ از سوئیس ، رومانوف از روسیه، گوری از ایتالیا دیگر گل های منتخب فیفا هستند. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر