jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۹۰۱۳   ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۰

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی انگار توان رفتن به انزلی را ندارد. شاید هم از قبول مربی گری ملوان پشیمان است.

بی احترامی امیر قلعه نویی به هواداران ملوان بندرانزلی +[مجموعه عکس]

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، او برای بار چندم از رفتن به انزلی خودداری می کند و هواداران مشتاق این تیم را در انتظار نگه می دارد. این هواداران منتظر بودند تا قلعه نویی به انزلی بیاید تا به بهترین شکل ممکن از وی استقبال کنند اما قلعه نویی بدون اطلاع قبلی سفر خود را منتفی کرد تا بدین ترتیب به جمعیت مشتاق و منتظر انزلی چی ها به نوعی بی احترامی شود. هوادارانی که خود را آماده ورود امیرقلعه نویی به انزلی کرده بودند در نهایت با دلخوری از اطراف میدان ورودی شهر به زمین تمرین ملوان رفتند . قلعه نویی باید به خاطر بیاورد هواداران تراکتور در ابتدا چقدر وی را دوست داشتند اما به تدریج به دشمنان وی تبدیل شدند. او باید مراقب باشد تجربه تبریز را در انزلی تکرار نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها