jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۹۰۱۳ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۰

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی انگار توان رفتن به انزلی را ندارد. شاید هم از قبول مربی گری ملوان پشیمان است.

بی احترامی امیر قلعه نویی به هواداران ملوان بندرانزلی +[مجموعه عکس]

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، او برای بار چندم از رفتن به انزلی خودداری می کند و هواداران مشتاق این تیم را در انتظار نگه می دارد. این هواداران منتظر بودند تا قلعه نویی به انزلی بیاید تا به بهترین شکل ممکن از وی استقبال کنند اما قلعه نویی بدون اطلاع قبلی سفر خود را منتفی کرد تا بدین ترتیب به جمعیت مشتاق و منتظر انزلی چی ها به نوعی بی احترامی شود. هوادارانی که خود را آماده ورود امیرقلعه نویی به انزلی کرده بودند در نهایت با دلخوری از اطراف میدان ورودی شهر به زمین تمرین ملوان رفتند . قلعه نویی باید به خاطر بیاورد هواداران تراکتور در ابتدا چقدر وی را دوست داشتند اما به تدریج به دشمنان وی تبدیل شدند. او باید مراقب باشد تجربه تبریز را در انزلی تکرار نکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر