jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۹۰۰۹ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: استیون جرارد خیلی زود به تیم جدیدش یعنی گالکسی لس آنجلس عادت کرده است.

اسطوره لیورپول در کنار خواننده محبوب +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد به خوبی در دیدارهای تدارکاتی تیمش لس آنجلس گالکسی می درخشد و گل می زند. البته او امروز به همراه تیمش مقابل بارسلونا در دیداری تدارکاتی شکست خورد. حضور جرارد در باشگاه لس آنجلسی حتی توجه هنرپیشه ها و خواننده ها را هم به خود جلب کرده است. یکی از این افراد نایل هوران خواننده بسیار مشهور و محبوب گروه "واین دایرکشن" است که با حضور در اردوی گالکسی با اسطوره لیورپول عکس یادگاری گرفت. البته استیون و نایل با اینکه 13 سال تفاوت سنی دارند اما دوستانی صمیمی با یکدیگر هستند که این دوستی مورد توجه رسانه های بریتانیایی قرار دارد.

جرارد و نایل پس از یکی از بازی های دوستانه گالکسی به بازی گلف مشغول شدند و این عکس یادگاری را هم با هم گرفتند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر