jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۹۵۰ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۰

جام جم ورزشی: عابربانک فوتبال ایران اینبار تصمیم جدیدی گرفته است. او می خواهد برای علی کریمی بازی خداحافظی بگیرد.

هدایتی پول هایش را این بار خرج بازی خداحافظی علی کریمی می کند

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، حسین هدایتی مدیریت و کنترل مشخصی برای پول هایی که وارد فوتبال می کند ندارد، این موضوع را سرنوشت استیل آذین و تلاش نافرجام او برای خرید پرسپولیس ثابت می کند. پس از جنجال های فراوان پیرامون خرید پرسپولیس حالا گویا هدایتی که به عابربانک فوتبال ایران معروف است تصمیم جدیدی گرفته است. او می خواهد اینبار بخشی از پول هایش را صرف برگزاری بازی خداحافظی برای علی کریمی کند. این خبری است که امروز برخی از سایت های خبری می دهند. اینکه برای یکی از بازیکنان خوب تاریخ فوتبال ایران بازی خداحافظی گرفته شود هیچ اشکالی ندارد اما مشکل اینجاست که چرا هدایتی هر چند وقت یکبار یک پروژه خبرساز را به اطلاع رسانه ها می رساند و پس از مدتی این پروژه و سرانجام آن نامشخص می شود.

به یاد بیاورید ماجرای خرید ختافه از سوی حسین هدایتی. در آن زمان برخی از رسانه ها حتی از خرید قطعی ختافه باشگاه لالیگایی اسپانیا از سوی هدایتی خبر داده بودند این در حالی است که نه در رسانه های اسپانیایی و نه در سایت باشگاه ختافه خبری از نام حسین هدایتی نبود. برخی اعتقاد داشتند این خبر صحت ندارد و تنها برای تبلیغ قدرت خرید حسین هدایتی منتشر شده است. پس از آن ماجرای خرید باشگاه پرسپولیس پیش آمد و سپس خرید جهیزیه از سوی هدایتی برای افراد بی بضاعت. اکنون نیز ماجرای بازی خداحافظی علی کریمی در رسانه ها منتشر می شود. گویا هدایتی باید هر چند وقت یکبار با یک خبر جنجالی به رسانه بازگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر