jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۷۷۹ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

احمد نجفی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «من یک ایرانی‌ام» با اعلام خبر پایان مراحل فنی این اثر، از تولید موسیقی فیلم توسط ارکستر سمفونیک اوکراین خبر داد.

احمد نجفی، بازیگر سینما و تلویزیون که در عرصه تهیه‌کنندگی آثار سینمایی نیز فعالیت‌هایی دارد، در ارتباط با آخرین مراحل تولید فیلم سینمایی «من یک ایرانی‌ام» به فارس گفت: با توجه به این که 90 درصد از مراحل فیلمبرداری این اثر در اوکراین انجام شده است، تصمیم گرفتیم بعد از پایان مراحل فنی فیلم، برای ساخت موسیقی آن نیز سراغ ارکستر سمفونیک اوکراین برویم.

نجفی درباره زمان پیش‌بینی شده برای اکران این فیلم اظهار کرد: در این زمینه نظر پخش‌کننده فیلم برای ما اهمیت دارد، ولی به طور کلی با توجه به زمان مشخص شده برای اکران برخی از آثار دیگر همچون فیلم محمد(ص) و تاثیر آنها بر میزان فروش بقیه فیلم‌ها، سعی می‌کنیم فیلم «من یک ایرانی‌ام» را قبل یا بعد از اکران آن اثر، روانه پرده سینماها کنیم.

این بازیگر - تهیه کننده با اشاره به کم‌توجهی مسئولان و داوران جشنواره فیلم فجر به آثاری مثل «من یک ایرانی‌ام» که دغدغه هویت ملی را دارند، گفت: متاسفانه در چند سال گذشته، آثاری که پیرامون موضوعات تلخ یا خیانت ساخته شده‌است، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل فیلم ما که بیشتر دنبال احیای غیرت و هویت ملی است، چندان مورد توجه آنها قرار نمی‌گیرد و ما نیز اصراری برای حضور کارمان در این جشنواره نداریم.

بازیگر نقش «کارآگاه علوی» با گلایه از برخوردهای شخصی برخی مدیران با فیلم او و حمایت نکردن سازمان‌های دولتی از تولید فیلم «من یک ایرانی‌ام» اظهار کرد: برخی از نگاه‌های شخصی باعث شده نسبت به فیلم ما ظلم شود و اثری که در ارتباط با یک موضوع ملی است، بعد از پیگیری‌های فراوان فقط بتواند 5 درصد از بودجه خود را از طریق بنیاد سینمایی فارابی تامین کند و بقیه آن از هزینه‌های شخصی تامین شود.

فیلم سینمایی «من یک ایرانی‌ام» به کارگردانی محمدرضا آهنج با بازی علیرضا حیدری، قهرمان کشتی کشورمان است که با نگاه ملی و با محور مهاجرت ساخته شده است و سعی کرده تفاوت‌های میان دو نگاه قبل و بعد از مهاجرت را به تصویر بکشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر