jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۵۶   ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۲

جام جم ورزشی: راننده مشهور فرمول یک که جمعه گذشته پس از 9 ماه کما درگذشت امروز به خاک سپرده شد.

تشییع جنازه راننده 25 ساله فرمول یک +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، شنبه گذشته ژولز بیانچی راننده فرانسوی رقابت های فرمول یک که در سوم آوگوست 26 ساله می شد، سرانجام بعد از نه ماه دست از تلاش برای زنده ماندن کشید و دارفانی را وداع گفت. بیانچی که در پنجم اکتبر سال 2014 در رقابت های اتومبیل سواری فرمول یک جایزه بزرگ سوزاکای ژاپن در یک حادثه مرگبار از ناحیه سر دچار مصدومیتی بسیار سنگین شده بود، از آن زمان در وضعیت کما قرار داشت و امید به زنده ماندن او تنها به یک معجزه محدود شده بود. خانوداه بیانچی طی یک بیانیه ضمن تایید خبر لوئیز اعلام نمود:"ژولز تا انتها جنگید، همانطور که پیش از نیز در رقابت های مختلف جنگیده بود، اما امروز آخرین نبرد وی به پایان رسید. وی با رفتن خود درد و رنج بزرگ و غیر قابل توصیفی را برای ما باقی گذاشته است."

به گزارش دیلی میل، مراسم تشییع جنازه این راننده مشهور فرمول یک امروز برگزار شد ، در حالی که مشاهیر فرمول یک همانند لوئیس همیلتون در این مراسم شرکت کرده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها