jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۵۶ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۲

جام جم ورزشی: راننده مشهور فرمول یک که جمعه گذشته پس از 9 ماه کما درگذشت امروز به خاک سپرده شد.

تشییع جنازه راننده 25 ساله فرمول یک +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، شنبه گذشته ژولز بیانچی راننده فرانسوی رقابت های فرمول یک که در سوم آوگوست 26 ساله می شد، سرانجام بعد از نه ماه دست از تلاش برای زنده ماندن کشید و دارفانی را وداع گفت. بیانچی که در پنجم اکتبر سال 2014 در رقابت های اتومبیل سواری فرمول یک جایزه بزرگ سوزاکای ژاپن در یک حادثه مرگبار از ناحیه سر دچار مصدومیتی بسیار سنگین شده بود، از آن زمان در وضعیت کما قرار داشت و امید به زنده ماندن او تنها به یک معجزه محدود شده بود. خانوداه بیانچی طی یک بیانیه ضمن تایید خبر لوئیز اعلام نمود:"ژولز تا انتها جنگید، همانطور که پیش از نیز در رقابت های مختلف جنگیده بود، اما امروز آخرین نبرد وی به پایان رسید. وی با رفتن خود درد و رنج بزرگ و غیر قابل توصیفی را برای ما باقی گذاشته است."

به گزارش دیلی میل، مراسم تشییع جنازه این راننده مشهور فرمول یک امروز برگزار شد ، در حالی که مشاهیر فرمول یک همانند لوئیس همیلتون در این مراسم شرکت کرده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر