jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۴۱ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۳

جام جم ورزشی: ماریا شاراپووا دختر 28 ساله روسی حتی اگر همین امروز هم تنیس را کنار بگذارد باز هم پردرآمدترین ورزشکار جهان است.

عمارت باشکوه پردرآمدترین ورزشکار زن دنیا +عکس

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از تی اس ام پلی، ماریا شاراپووا در طول سال 27.5 میلیون دلار درآمد دارد که این میزان درآمد وی را حتی بالاتر از بسیاری از فوتبالیست های دنیا حتی رونالدو و مسی از حیث درآمد زایی قرار می دهد. این تنیسور که تا به حال پنج مرتبه قهرمان گرند اسلم های متفاوت شده است در مجموع 90 میلیون دلار ثروت دارد که البته این میزان ثروت هر سال نسبت به سال گذشته افزایش می یابد. بخش عمده درآمد او را تبلیغات رقم می زند. این تنیسور روسی با کمپانی ها و برندهای معتبر زیادی در سراسر دنیا قرارداد دارد و همین قراردادهاست که باعث شده او در سال بیش از 27 میلیون دلار درآمد داشته باشد. شاراپووا به رسم اکثر مولتی میلیونرهای دنیا کلکسیونی از لوکس ترین اتومبیل ها را در اختیار دارد ضمن اینکه صاحب عمارت بسیار باشکوهی هم هست. این عمارت شاراپووا در فلوریدای آمریکا قرار دارد و به قیمت 2.6 میلیون دلار خریده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر