jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۳۸ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۰

جام جم ورزشی: بهرام افشارزاده می گوید هدف استقلال در فصل جدید قهرمانی نیست.

افشارزاده: در برنامه مظلومی نوشتیم قهرمان هم نشدی، اشکالی ندارد!

مدیرعامل استقلال درباره هدف این باشگاه می گوید: «ما در فصل جدید به دنبال رسیدن به موفقیت هستیم و برای تحقق آن تلاش می کنیم اما هدف ما قهرمانی در فصل بعدی است نه فصلی که در پیش است.» افشارزاده ادامه می دهد: «هدف ما این فصل حضور در جمع سه تیم اول لیگ برتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است. البته این را هم بگویم که قطعا برای قهرمانی تلاش می کنیم ولی اگر قهرمان نشدیم، اشکالی ندارد. این نکته را در برنامه پرویز مظلومی هم نوشته ایم.»

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر