jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۵۵۹ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۹

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی از باشگاه پورتو بابت اینکه به ستاره های جدیدش نظیر ایکر کاسیاس حقوق بالایی می دهد به شدت انتقاد کرد.

حمله آقای خاص به پورتو بابت حقوق زیاد ایکر کاسیاس

به گزارش جام جم ورزشی ، ایکر کاسیاس که به تازگی از رئال مادرید جدا شده است در پورتو 2.5 میلیون یورو در آمد خواهد داشت که مبلغ بالایی در لیگ پرتغال محسوب می شود. خوزه مورینیو که در زمان مربی گری در رئال مادرید این سنگربان اسطوره ای را نیمکت نشین کرده بود اکنون مخالف سرسخت پرداخت دستمزدهای بالای به بازیکنان شاغل در لیگ پرتغال است چرا که وی اعتقاد دارد با توجه به مشکلات بسیار زیاد اقتصادی مردم پرتغال پرداخت چنین حقوق هایی به بازیکنان خارجی بی انصافی است.

به گزارش گل، مورینیو بخش دیگری از انتقادهای خود را متوجه ایمبولا دیگر خرید جدید پورتو کرد که 20 میلیون یورو برای باشگاه پرتغالی هزینه دربرداشته است.

آقای خاص دنیای فوتبال که خود یکی از گران ترین مربیان دنیاست پرداخت چنین رقم هایی را در کشور بحران زده پرتغال باورنکردنی توصیف می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر