jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۵۵۹   ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۹

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی از باشگاه پورتو بابت اینکه به ستاره های جدیدش نظیر ایکر کاسیاس حقوق بالایی می دهد به شدت انتقاد کرد.

حمله آقای خاص به پورتو بابت حقوق زیاد ایکر کاسیاس

به گزارش جام جم ورزشی ، ایکر کاسیاس که به تازگی از رئال مادرید جدا شده است در پورتو 2.5 میلیون یورو در آمد خواهد داشت که مبلغ بالایی در لیگ پرتغال محسوب می شود. خوزه مورینیو که در زمان مربی گری در رئال مادرید این سنگربان اسطوره ای را نیمکت نشین کرده بود اکنون مخالف سرسخت پرداخت دستمزدهای بالای به بازیکنان شاغل در لیگ پرتغال است چرا که وی اعتقاد دارد با توجه به مشکلات بسیار زیاد اقتصادی مردم پرتغال پرداخت چنین حقوق هایی به بازیکنان خارجی بی انصافی است.

به گزارش گل، مورینیو بخش دیگری از انتقادهای خود را متوجه ایمبولا دیگر خرید جدید پورتو کرد که 20 میلیون یورو برای باشگاه پرتغالی هزینه دربرداشته است.

آقای خاص دنیای فوتبال که خود یکی از گران ترین مربیان دنیاست پرداخت چنین رقم هایی را در کشور بحران زده پرتغال باورنکردنی توصیف می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها