jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۵۵۹   ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۹

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی از باشگاه پورتو بابت اینکه به ستاره های جدیدش نظیر ایکر کاسیاس حقوق بالایی می دهد به شدت انتقاد کرد.

حمله آقای خاص به پورتو بابت حقوق زیاد ایکر کاسیاس

به گزارش جام جم ورزشی ، ایکر کاسیاس که به تازگی از رئال مادرید جدا شده است در پورتو 2.5 میلیون یورو در آمد خواهد داشت که مبلغ بالایی در لیگ پرتغال محسوب می شود. خوزه مورینیو که در زمان مربی گری در رئال مادرید این سنگربان اسطوره ای را نیمکت نشین کرده بود اکنون مخالف سرسخت پرداخت دستمزدهای بالای به بازیکنان شاغل در لیگ پرتغال است چرا که وی اعتقاد دارد با توجه به مشکلات بسیار زیاد اقتصادی مردم پرتغال پرداخت چنین حقوق هایی به بازیکنان خارجی بی انصافی است.

به گزارش گل، مورینیو بخش دیگری از انتقادهای خود را متوجه ایمبولا دیگر خرید جدید پورتو کرد که 20 میلیون یورو برای باشگاه پرتغالی هزینه دربرداشته است.

آقای خاص دنیای فوتبال که خود یکی از گران ترین مربیان دنیاست پرداخت چنین رقم هایی را در کشور بحران زده پرتغال باورنکردنی توصیف می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها