jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۹۷ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

تیم فوتبالیست متوسط دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رقابت‌های ربوکاپ چین ۲۰۱۵ در بخش رقابت‌های فنی قهرمان شد.

به گزارش ایسنا، به گفته دکتر موسی خانی، رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران در این دوره از مسابقات تیم ام.‌آر.‌ال دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رقابت با تیم‌هایی از کشورهای هلند، آلمان، چین و ژاپن توانست مقام نخست رقابت فنی این لیگ را که جزو بخش‌های اصلی مسابقات است، کسب کند. نخستین روز از مسابقات جهانی ربوکاپ چین روز پرباری برای تیم‌های ایرانی بود. تیم‌های ام.‌آر.‌ال دانشگاه آزاد قزوین و یزد بر رقبای آمریکایی خود پیروز شدند و به مرحله بعد راه یافتند. تیم امدادگر واقعی دانشگاه آزاد قزوین نیز به‌عنوان تیم نخست روز اول معرفی شد. پیشتر در مسابقات جهانی 2013 هلند و 2014 برزیل نیز تیم‌های ربوکاپ ایران خوش درخشیده و مقام‌های مختلفی کسب کرده بودند. این رقابت‌ها در شهر هفی چین با حضور بیش از 200 تیم از دانشگاه‌ها، مدارس و آموزشگاه‌های 48 کشور از جمله ایران برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر