jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۱۵۳   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۷

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال ساحلی پرتغال عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی جهان را به دست آورد.

پرتغال قهرمان فوتبال ساحلی جهان شد

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین،تیم های ملی پرتغال و تاهیتی فینال رقابت های جام جهانی 2015 فوتبال ساحلی را برگزار کردند که در پایان پرتغال از میزبانی خود نهایت استفاده را برد و با پیروزی 5 بر 3 مقابل پدیده این دوره از مسابقات جام قهرمانی را بالای سر برد.

در این مسابقه حساس ماجر، بلچیرو، کویمبرا، آلان و نوو برای پرتغال گلزنی کردند و لاباسته و فونگ کوئی(2 گل) برای تاهیتی گلزنی کردند.

تیم های ملی روسیه و ایتالیا نیز دیدار رده بندی این دوره از مسابقات برگزار کردند که روسیه با پیروزی 5 بر 2 موفق شد عنوان سومی این دوره از مسابقات را ازآن خود کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر