jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۷۹۲۸ ۲۸ تير ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۹

جام جم ورزشی: خطر لحظه به لحظه بیشتر به قطری ها نزدیک می شود. آنها با وجود میلیون ها دلاری که هزینه کرده اند ممکن است

احتمال سلب میزبانی جام جهانی از قطری ها

به گزارش جام جم ورزشی ، بالاخره فشارهای وارده به فیفا دارد کار خودش را می کند چرا که ممکن است جام جهانی 2022 از قطر سلب و به کشور دیگری داده شود. به احتمال فراوان یک کشور اروپایی جانشین قطر خواهد شد.

روزنامه فایننشال تایمز بریتانیا در گزارشی به نقل از یکی از مقامات فیفا که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد که در این سازمان قرار است اصلاحات گسترده‌ای صورت پذیرد.
در این گزارش اشاره شده که یکی از اصلاحات، اصلاح وضعیت برگزاری جام جهانی و حتی احتمال فراوان پس گرفتن امتیاز میزبانی جام جهانی از قطر است.

بنا به این گزارش، کمیته حقیقت‌یاب حقوق بشر سازمان ملل این بار پایش را در این میان گذاشته، زیرا در مورد میزبانی قطر برای جام جهانی بیست و دوم، این کشور در مراحل ساخت و ساز آماده شدنش، در رعایت حق و حقوق کارگران، دچار نقض و تناقض شده است.
قطر به منظور آماده شدن برای میزبانی جام جهانی 2022، به طور ثابت از 500 هزار نفر استفاده می‌کند.

بر اساس این گزارش جام جهانی 2018 نیز که میزبانی آن بر عهده روسیه است نیز در معرض خطر قرار دارد. ممکن است روس ها هم میزبانی را از دست بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر