jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۸۱۷۹۰۳ ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۹

رئیس‌ جمهور گفت: انشاءالله باید خود را برای شرایط پساتحریم و دنیای بعد از توافق آماده کنیم.

باید خود را برای شرایط پساتحریم و دنیای بعد از توافق آماده کنیم

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در حاشیه نماز عید سعید فطر در مصلای امام‌خمینی(ره) تهران، گفت: این عید را خدمت ملت بزرگوار ایران که در ماه مبارک رمضان به بهترین وجه تکالیف دینی و تکالیف سیاسی خود را به انجام رساندند تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: در این مرحله توافق قابل قبول، خوب و مهمی را به دست آوردیم و برای اجرایی شدن این توافقنامه مراحلی را پیش رو داریم.

رئیس‌جمهور گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد و مراجع قانونی کشورها باید آن را تصویب کنند و بعد در نهایت برای اجرایی شدن در مراحل بعدی آماده شود.

رئیس قوه مجریه افزود: انشاءالله باید خود را برای شرایط پساتحریم و دنیای بعد از توافق آماده کنیم.

وی اظهار کرد: یکی از عوامل مهمی که توانستیم به موفقیت برسیم همدلی و همزبانی دولت و ملت بود و در ادامه راه هم به همین همدلی و همزبانی نیاز داریم.

روحانی افزود: انشاءالله امیدواریم که مردم در این دوره بتوانند شاهد حرکت و پیشرفت کشور در همه زمینه‌ها به‌ویژه در زمینه مسائل اقتصادی و اجتماعی باشند.

رئیس‌جمهور با اشاره به جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای گفت: در این ماه رمضان مردم ایران علاوه بر قرب به خداوند توانستند اراده خود را بر قدرت‌های جهانی تحمیل کنند و راهی را که انتخاب کرده بودند در اولین مرحله به پایان برسانند.(خبرگزاری صداوسیما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر