jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۷۸۲۲ ۲۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۵

فضای شادی و نشاط، جنوب کشور را در بر خواهد گرفت

«جناب خان» مهمان ویژه مردم خرمشهر و آبادان در تعطیلات عید فطر

طبق اخبار واصله قرار است مردم مهمان‌نواز خرمشهر و آبادان در ایام تعطیلات عید فطر یک مهمان ویژه داشته باشند. این مهمان ویژه کسی نیست جز «جناب خان».

«جناب خان» مهمان ویژه مردم خرمشهر و آبادان در تعطیلات عید فطر

بعد از موفقیت خیره کننده برنامه خندوانه در رسانه ملی و کسب جایگاه برترین برنامه طنز تلویزیونی در بین مخاطبین، قرار شده تا ستاره این برنامه – یعنی جناب خان – که سهم ویژه ای در ارتقا و محبوبیت آن داشته است، در ایام تعطیلات عید فطر مهمان مردم خرمشهر و آبادان باشد و برای هم لهجه ای های خود برنامه ویژه اجرا کند.

همان‌طور که بیننده های پر و پا قرص خندوانه می دانند، «جناب خان» کارکتر عروسکی برنامه طنز «خندوانه» است که در سری دوم این مجموعه به آن اضافه شده و با استفاده درست و بدون کمترین انحرافی از لهجه آبادانی، توانسته «تا علاوه بر ایجاد فضای طنز فوق العاده، اشعار و آوازهای فولکلوریک این مناطق را به بیینده های رسانه ملی انتقال دهد.

البته در این بین نقش «محمد بحرانی» صدا پیشه «جناب خان» نقشی غیر قابل انکار است. وی که توانسته بود در برنامه‌های رادیویی، برنامه پر مخاطب «رادیو هفت» و صدا پیشگی یکی از عروسک های مجموعه «کلاه قرمزی» به نام «ببی» چشمان همه را به سمت خود خیره کند، در کارکتر «جناب خان» هنرمندی خود را به اثبات رساند.

البته گفتنی است، برنامه ای که قرار است ان شاالله در تعطیلات عید فطر در خرمشهر و آبادان و با حضور «جناب خان» برگزار شود، ارتباطی با «خندوانه» نداشته و «جناب خان» بدون حضور «رامبد جوان» و در قالبی خارج از خندوانه به اجرای برنامه بپردازد. مطمئناً اجرای این برنامه می‌تواند در این ایام، بر شادی و نشاط مردم مقاوم خرمشهر و آبادن بیافزاید.(بولتن نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر