jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۷۸۲۲ ۲۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۵

فضای شادی و نشاط، جنوب کشور را در بر خواهد گرفت

«جناب خان» مهمان ویژه مردم خرمشهر و آبادان در تعطیلات عید فطر

طبق اخبار واصله قرار است مردم مهمان‌نواز خرمشهر و آبادان در ایام تعطیلات عید فطر یک مهمان ویژه داشته باشند. این مهمان ویژه کسی نیست جز «جناب خان».

«جناب خان» مهمان ویژه مردم خرمشهر و آبادان در تعطیلات عید فطر

بعد از موفقیت خیره کننده برنامه خندوانه در رسانه ملی و کسب جایگاه برترین برنامه طنز تلویزیونی در بین مخاطبین، قرار شده تا ستاره این برنامه – یعنی جناب خان – که سهم ویژه ای در ارتقا و محبوبیت آن داشته است، در ایام تعطیلات عید فطر مهمان مردم خرمشهر و آبادان باشد و برای هم لهجه ای های خود برنامه ویژه اجرا کند.

همان‌طور که بیننده های پر و پا قرص خندوانه می دانند، «جناب خان» کارکتر عروسکی برنامه طنز «خندوانه» است که در سری دوم این مجموعه به آن اضافه شده و با استفاده درست و بدون کمترین انحرافی از لهجه آبادانی، توانسته «تا علاوه بر ایجاد فضای طنز فوق العاده، اشعار و آوازهای فولکلوریک این مناطق را به بیینده های رسانه ملی انتقال دهد.

البته در این بین نقش «محمد بحرانی» صدا پیشه «جناب خان» نقشی غیر قابل انکار است. وی که توانسته بود در برنامه‌های رادیویی، برنامه پر مخاطب «رادیو هفت» و صدا پیشگی یکی از عروسک های مجموعه «کلاه قرمزی» به نام «ببی» چشمان همه را به سمت خود خیره کند، در کارکتر «جناب خان» هنرمندی خود را به اثبات رساند.

البته گفتنی است، برنامه ای که قرار است ان شاالله در تعطیلات عید فطر در خرمشهر و آبادان و با حضور «جناب خان» برگزار شود، ارتباطی با «خندوانه» نداشته و «جناب خان» بدون حضور «رامبد جوان» و در قالبی خارج از خندوانه به اجرای برنامه بپردازد. مطمئناً اجرای این برنامه می‌تواند در این ایام، بر شادی و نشاط مردم مقاوم خرمشهر و آبادن بیافزاید.(بولتن نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر