jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۷۴۷۵ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۷

در نشست مشترک مسئولان رسانه ملی و فدراسیون فوتبال، راهکارهای تعامل و توسعه همکاری‌ها به منظور بهره‌گیری از ظرفیت فناوری نوین رسانه ملی (IP TV) برای پخش مسابقات متنوع لیگ فوتبال و تلاش برای تامین بخشی از نیازهای مالی حوزه ورزش فوتبال کشور بررسی شد.

نشست مشترک رسانه ملی و فدراسیون فوتبال

به گزارش روابط‌عمومی رسانه ملی، در این نشست که با حضور کفاشیان (رییس فدراسیون فوتبال)، تاج (رییس سازمان لیگ کشور) و مجتهد (معاون برنامه‌ریزی و منابع مالی صداوسیما) برگزار شد، مقرر گردید در کمیته کارشناس مشترکی، نحوه حضور فوتبال در عرصه‌ها و بسترهای نوین پخش بررسی شود.

همچنین درخصوص حق پخش موردنظر فدراسیون فوتبال، با توجه به محدودیت‌های منابع سازمان صداوسیما، قرار شد فدراسیون فوتبال نیز همکاری و پیگیری لازم جهت ایجاد ردیف متناسب با موضوع برنامه در بودجه سازمان صداوسیما از طرف دولت را بنماید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر