jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۳۸۶ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۳

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی را اینجا ببینید.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، بالا گرفتن تب انتخاباتی ریاست باشگاه بارسلونا، احتمال حضور دخیا در رئال مادرید و شرح برنامه های لوئیس انریکه برای فصل آینده تیتر نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیاست.


نشریه کاتالانی اسپورت هم گرم شدن تنور انتخابات ریاست باشگاه و مناظره اخیر 4 کاندیدای نهایی را روی جلد برد:

نشریه مارکا با تیتر "دخیا ضدگلوله" از برنامه رئالی ها برای پرداخت 5 میلیون یورو به این دروازه بان، برای اطمینان از حضور در سانتیاگو برنابئو در فصل آینده خبر داد؛ البته در صورتی که باشگاه منچستریونایتد با فروش او در این تابستان موافقت نکند:

نشریه ال موندو دپورتیوو با تیتر "لوچو توضیح داد"، صحبت های لوئیز انریکه در مورد شرایط بارسا و برنامه هایش برای فصل جدید را روی جلد برده است:

نشریه آس هم تیتر زده:" به دنبال دخیا برو" و نوشته با توجه به جدایی ایکر کاسیاس، رئال حتما باید یک دروازه بان جدید به خدمت بگیرد و لوئیس فان خال را تنها مانع برای انتقال دخیا دانسته است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر