jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۳۳۱ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۸

جام جم ورزشی: امیر تتلو که در فصل گذشته کوهی از حاشیه برای پیام صادقیان ایجاد کرد پس از اختلاف با این بازیکن حالا دوست صمیمی جدیدی در فوتبال پیدا کرده است.

خواننده ای که دست از سر فوتبالیست ها برنمی دارد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از حاشیه هایی که فصل گذشته پیام صادقیان را به یک بازیکن بسیار ضعیف تبدیل کرد دوستی او با امیر تتلو خواننده زیرزمینی بود. البته این دو پس از مدتی با یکدیگر اختلاف پیدا کردند تا جایی که تتلو در فضای مجازی علیه او افشاگری کرد. حالا پس از بسته شدن پرونده صادقیان نزد تتلو این خواننده به سراغ یک چهره دیگر رفته است؛ مهرداد اولادی. البته خوبی اش این است که اولادی دیگر فوتبال بازی نمی کند و مثل صادقیان به فکر این نیست که هر روز نباید وارد حاشیه شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر