jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۹۱۹ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۸

جام جم ورزشی: ایکر کاسیاس سنگربان افسانه ای رئال مادرید که از این تیم جدا شده است روز گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با هواداران وداع کرد.

وداع اشکبار ایکر کاسیاس با هواداران رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، کاسیاس که به پورتوی پرتغال پیوسته است روز گذشته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ضمن خداحافظی با هواداران رئال مادرید با تمام جام هایی که در تمام این سال ها با تیم سلطنتی پایتخت به دست آورده عکس یادگاری گرفت. وی در مراسمی که باشگاه رئال مادرید برای قدردانی از وی به خاطر حضور 24 ساله در مادرید تدارک دیده بود شرکت کرد و در انتهای مراسم با حضور در چمن برنابئو با هواداران رئال وداع کرد. نکته جالب اینکه کاسیاس در برابر هواداران احساساتی شد و بار دیگر اشک ریخت. او دو روز پیش نیز در نشست خبری اش هم اشک ریخته بود.

باشگاه رئال مادرید به پاس قدردانی از ایکر کاسیاس دروازه‌بان خود که امسال از این تیم جدا شد هدیه ویژه‌ای به وی داد.

بر این اساس کاسیاس از فلورنتینو پرس پیراهنی که نام وی بر روی نقش بسته شده بود و مدت حضور او در رئال مادرید را نشان می‌داد دریافت کرد.

به گزارش دیلی میل ، در طرف دیگر پیراهن هم تمام جام‌هایی که ایکر کاسیاس با کهکشانی‌ها بدست آورده بود نوشته شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر