jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۶۷۳۷ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

افشا کننده اسرار درونی آل سعود به جزییات جدیدی از نحوه مرگ وزیر خارجه سابق عربستان پرداخته است.

آیا وزیر خارجه سابق عربستان از بیماری مرده است؟

مجتهد در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر با پرداختن به مرگ سعود الفیصل تردیدهایی را در زمینه مرگ وی مطرح و اعلام کرده است که وی به سبب بیماری آنگونه که حکام سعودی اعلام کرده اند، نمرده است.

وی نوشته است: وزیر خارجه سابق عربستان آنگونه که اعلام کرده اند در بیمارستان نمرده است. زیرا هنگامی که خواستند وی را در منزلش در لس آنجلس از خواب بیدار کنند فهمیدند که مرده است. احدی لحظه مرگ وی را ندیده و همه چیز وارونه جلوه داده شده است.

مجتهد بیان کرد: سعود الفیصل از نبوغ بالایی برخوردار بود و هیچگاه از آن برای کمک به دین و خدمت به کشور استفاده نکرد بلکه از آن فقط به نفع خاندان حکومتی و آمریکایی استفاده کرد.

وی درباره رفتارهای سعود الفیصل اعلام کرد: ما از نهایت کار وی اطلاعی نداریم اما نزدیکان سعود وی را دارای کمترین عاطفه دینی در آل سعود می دانند و اینکه از سمت خود برای مبارزه با اسلام بهره گرفت.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر