jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۶۸۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۰

جام جم ورزشی: یک روزنامه اسپانیایی نوشت بهنام برزای قرار است در تمرینات آزمایشی ختافه شرکت کرده و به مدت یک ماه تست دهد.

گزارش روزنامه اسپانیایی از بازیکن جوان استقلال

روزنامه آس در گزارشی عنوان کرد تیم ختافه به خاطر بازیکن جوان ایرانی و عضو استقلال تهران رایزنی کرده که مجوز این بازیکن عضو تیم ملی زیر 23 ساله‌های ایران را بگیرد.

مطابق این گزارش قرار شده بازیکن جویای نام امروز (دوشنبه) وارد تمرینات ختافه شود و به مدت 3 هفته تا یک ماه در تمرینات آزمایشی تیم اسپانیایی شرکت کند.

این نشریه همچنین عنوان کرده پرویز مظلومی، سرمربی استقلال موافق از دست دادن بازیکنش برای مدتی طولانی نبوده و اجازه چنین امری را نمی‌دهد.

آس همچنین از قول برزای عنوان کرده آرزوی هر بازیکن انتقال به فوتبال اروپا است که او نیز از این امر مستنی نیست.

برزای همچنین افزود: استقلال تیم بزرگی است و اگر اجازه حضورم را برای ختافه ندهد،‌ همچنان اینجا می‌مانم.

درحالی روزنامه اسپانیایی این گزارش را منتشر کرده که پرویز مظلومی اعلام کرده اجازه نمی دهد این بازیکن برای تست دادن به تیم های اروپایی برود. باید دید سرانجام حرف مظلومی اتفاق می افتد یا باشگاه مظلومی را قانع می کند تا این بازیکن برای تست به ختافه برود. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر