jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۲۰۶ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۸

جام جم ورزشی: روز گذشته چند تن از ستاره های فوتبال ایران به ملاقات کودکان سرطانی رفتند.

قرارداد با ارزش و جالب ستاره های فوتبال با کودکان محک +عکس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، جواد نکونام، کریم انصاری فرد، کاظم برجلو، هاشم بیک زاده ، پژمان منتظری و فریدون زندی با حضور در موسسه محک بار دیگر لحظات شیرین و تاریخی برای کودکان آن ساختند.

ملی پوشان فوتبال ایران بعد از بازی فوتبالدستی و ... با این کودکان در ادامه قراردادی به امضا رساندند که مفاد جالبی در آن ذکر شده بود. از جالب ترین مفاد این قرارداد می توان به این نکات اشاره کرد. ملی پوشان تیم ملی فوتبال ایران تعهد دادند هرگز پیوند دوستی شان با این کودکان فراموش نشود و حداقل هر سه ماه یک بار به این موسسه مراجعه کنند و دوستان شان را نیز برای آشنایی با این موسسه خیریه آشنا کنند. آنها علاوه بر این بانی تبلیغ برای این موسسه خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر