jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۵۹۴۶ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۲۱

رئیس سازمان لیگ گفت: طبق قرعه‌کشی که انجام می‌شود ممکن است دربی پایتخت در یکی از هفته‌های اول تا پانزدهم برگزار شود.

دربی در یکی از هفته‌های اول تا پانزدهم برگزار می‌شود

مهدی تاج در مورد قرعه‌کشی روز دوشنبه گفت: مراسم قرعه‌کشی پخش مستقیم می‌شود تا همه مردم در جریان قرعه‌کشی لیگ برتر قرار بگیرند. ما هیچ چیز پنهانی نداریم و مردم می‌توانند مراسم را ببینند و قضاوت کنند البته فصل گذشته مراسم قرعه‌کشی ضعف‌هایی داشت که تلاش می‌کنیم این ضعف‌ها در مراسم قرعه‌کشی امسال وجود نداشته باشد.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه گفته‌ شده دربی تهران در هفته پانزدهم و پایانی برگزار نمی شود، گفت: اصلا این گونه نیست. طبق قرعه‌کشی که انجام می‌شود ممکن است دربی پایتخت در یکی از هفته‌های اول تا پانزدهم برگزار شود.

مهدی تاج در مورد اینکه وضعت دو باشگاه راه‌آهن و پیکان هنوز مشخص نیست و چگونه قرعه‌کشی انجام خواهد شد، گفت: اگر تا زمان برگزاری قرعه‌کشی رای صادر نشد در آن صورت جای پیکان و راه‌آهن خالی می‌ماند و قرعه‌کشی انجام می‌شود و هر کدام از این دو تیم در لیگ برتر مانده‌اند آن قرعه‌ برایشان اجرا خواهد شد.

تاج در مورد پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی گفت: ما دو جلسه با مسئولان صدا و سیما داشته‌ایم و مکاتباتی هم برای برگزاری جلسه نهایی و تعیین تکلیف حق پخش تلویزیونی انجام داده‌ایم که امیدواریم این جلسه برگزار شود البته باید توجه کنیم که هیات رئیسه سازمان لیگ ضرب‌‌العجل 10 روزه‌ای را برای پرداخت حق پخش تلویزیونی تعیین کرده که اگر تا قبل از این 10 روز نتوانیم جلسه‌ای با مسئولان فدراسیون برگزار کنیم و حق پخش تلویزیونی نهایی نشود در آن صورت با مدیران باشگاه‌ها جلسه تشکیل می‌دهیم تا وضعیت نهایی مشخص شود.

وی در مورد اینکه امکان دارد لیگ برتر پانزدهم برگزار نشود، گفت: امیدوارم که اصلا چنین اتفاقی رخ ندهد. برگزار نشدن لیگ پانزدهم تبعات منفی برای فوتبال ایران خواهد داشت و یکی از آنها این است که هر 4 سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا از سوی کنفدراسیون آسیا گرفته شود و در آن صورت باشگاه‌های ما مجبورند در لیگ «ای اف سیکا» که لیگ آماتوری است شرکت کنند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر