jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۵۹۴۶ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۲۱

رئیس سازمان لیگ گفت: طبق قرعه‌کشی که انجام می‌شود ممکن است دربی پایتخت در یکی از هفته‌های اول تا پانزدهم برگزار شود.

دربی در یکی از هفته‌های اول تا پانزدهم برگزار می‌شود

مهدی تاج در مورد قرعه‌کشی روز دوشنبه گفت: مراسم قرعه‌کشی پخش مستقیم می‌شود تا همه مردم در جریان قرعه‌کشی لیگ برتر قرار بگیرند. ما هیچ چیز پنهانی نداریم و مردم می‌توانند مراسم را ببینند و قضاوت کنند البته فصل گذشته مراسم قرعه‌کشی ضعف‌هایی داشت که تلاش می‌کنیم این ضعف‌ها در مراسم قرعه‌کشی امسال وجود نداشته باشد.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه گفته‌ شده دربی تهران در هفته پانزدهم و پایانی برگزار نمی شود، گفت: اصلا این گونه نیست. طبق قرعه‌کشی که انجام می‌شود ممکن است دربی پایتخت در یکی از هفته‌های اول تا پانزدهم برگزار شود.

مهدی تاج در مورد اینکه وضعت دو باشگاه راه‌آهن و پیکان هنوز مشخص نیست و چگونه قرعه‌کشی انجام خواهد شد، گفت: اگر تا زمان برگزاری قرعه‌کشی رای صادر نشد در آن صورت جای پیکان و راه‌آهن خالی می‌ماند و قرعه‌کشی انجام می‌شود و هر کدام از این دو تیم در لیگ برتر مانده‌اند آن قرعه‌ برایشان اجرا خواهد شد.

تاج در مورد پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی گفت: ما دو جلسه با مسئولان صدا و سیما داشته‌ایم و مکاتباتی هم برای برگزاری جلسه نهایی و تعیین تکلیف حق پخش تلویزیونی انجام داده‌ایم که امیدواریم این جلسه برگزار شود البته باید توجه کنیم که هیات رئیسه سازمان لیگ ضرب‌‌العجل 10 روزه‌ای را برای پرداخت حق پخش تلویزیونی تعیین کرده که اگر تا قبل از این 10 روز نتوانیم جلسه‌ای با مسئولان فدراسیون برگزار کنیم و حق پخش تلویزیونی نهایی نشود در آن صورت با مدیران باشگاه‌ها جلسه تشکیل می‌دهیم تا وضعیت نهایی مشخص شود.

وی در مورد اینکه امکان دارد لیگ برتر پانزدهم برگزار نشود، گفت: امیدوارم که اصلا چنین اتفاقی رخ ندهد. برگزار نشدن لیگ پانزدهم تبعات منفی برای فوتبال ایران خواهد داشت و یکی از آنها این است که هر 4 سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا از سوی کنفدراسیون آسیا گرفته شود و در آن صورت باشگاه‌های ما مجبورند در لیگ «ای اف سیکا» که لیگ آماتوری است شرکت کنند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر