jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۵۷۱۶ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اذعان به این نکته که این باشگاه با چند بازیکن قرارداد میلیاردی بسته است، دلیل جذب نکردن امید ابراهیمی را پیشنهاد یک میلیارد و 600 میلیون تومانی این بازیکن اعلام کرد.

مهرزاد خلیلیان درباره اخباری مبنی بر عقد قرارداد میلیاردی سپاهان با بازیکنان مورد نظرش به ایسنا گفت: فقط با چند بازیکن قرارداد میلیاردی بستیم، اما در مقابل بازیکنانی مانند محرم نویدکیا، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، محمدرضا خلعتبری و رحمان احمدی قراردادهایشان را داوطلبانه کاهش دادند. خلعتبری اعلام کرد 200 میلیون از قراردادش را نمی‌خواهد، تمامی قراردادهای ما زیر یک میلیارد و 300 میلیون تومان است.

وی با بیان این‌که شاخصه این تیم شفاف‌سازی است، اظهار کرد: بعضی از باشگاه‌ها اظهاراتی را بعد از قهرمانی سپاهان مطرح می‌کنند که صحت ندارد. ما شرمنده آنها هستیم که قهرمان لیگ برتر شدیم! نمی‌توانیم که خودمان را تضعیف کنیم. مدیرعامل فولاد مبارکه سپاهان درباره صدور رضایت‌نامه یعقوب کریمی به باشگاه استقلال گفت: دو سال پیش 800 میلیون تومان بابت صدور رضایت‌نامه یعقوب کریمی به نفت پرداخت کردیم حال ما منصف هستیم که نصف این مبلغ را از آنها می‌خواهیم. یعقوب کریمی بازیکن کوچکی نیست که بسادگی از آن بگذریم. سپاهان نمی‌تواند بازیکنش را به حراج بگذارد؛ زیرا در قبال کارخانه و مالکان مسئول است. کریمی بازیکن عاقلی است و بدون شک بهترین انتخاب را انجام می‌دهد. اگر هم استقلالی‌ها مبلغ رضایت‌نامه او را پرداخت نکنند در خدمت یعقوب هستیم. وی با اشاره به مبلغ درخواستی یک میلیارد و 600 میلیون تومانی امید ابراهیمی از این تیم برای عقد قرارداد افزود: تقریبا تیم‌مان بسته شده و اگر مشکلی برای تیم پیش آید، در نیم فصل این کار را انجام می‌دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر