jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۵۵۶۵ ۱۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۷

فیل واش مربی ادلاید کروز (لیگ فوتبال استرالیا) در یک حمله توسط پسرش با ضربات چاقو کشته شد.

مربی فوتبال با ضربات چاقوی پسرش کشته شد

این مربی فوتبال که در روز جمعه گذشته توسط پسر 26 ساله اش "سی واش" در خانه اش مورد حمله او قرار گرفت و با ضربات متعدد از پای درآمد.

به دنبال این خبر تلخ و ناگوار طرفداران اونزدیک به 20000 نفر در روز یک شنبه در ورزشگاه بیضی شکل ادلاید برای ادای احترام به مربی و ستاره سابقشان تجمع کردند و در غمی مشترک بهم پیوستند.

به گفتنه خانواده او،پسرشان "سی" از مشکلات سلامت روان رنج می‌برد.

یکی از دوستان قدیمی آنها به نام "دیوید سوسام" در گزارش خود گفت آقای "سی" در شش ماه گذشته در قرنطینه و به دور از خانه بسر می‌برد.

خانواده این مربی 55 ساله در بیانه‌ای گفتند که با از دست دادن او دیگر هرگز زندگی ما مثل قبل نخواهد بود ،"فیل" عاشق خانواده اش بود و به آنها عشق می‌ورزید،و ما یک عضو و یک پدر بی نظر خانواده را از دست دادیم.

او زندگی ما را غنی کرده بود و زندگی خیلی های دیگر را و از این بابت از او متشکریم.

آنها در ادامه گفتند که از همه مردمی که در این اندوه بزرگ ما را دلداری داده و با مهربانی شان در این روزهای سخت در کنار ما بودند تشکر میکنیم.

"واش" 26 ساله که تا قبل از این در بیمارستان روانی نگهداری می‌شد حالا به جرم قتل تا تاریخ برگزاری دادگاه 15 سپتامبر در حبس بسر خواهد برد .

یک مراسم یاد بود برای "فبل" مقتول در هفته آینده در ادلاید در روز چهار شنبه 15 جولای برگزار خواهد شد . (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر