jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۴۷ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۵

رانندگان تاکسی در کوالالامپور به عنوان بدترین رانندگان تاکسی جهان معرفی شدند.

کوالالامپور، بدترین رانندگان تاکسی جهان را دارد!

یک وب‌سایت انگلیسی که به مقایسه خدمات تاکسیرانی در شهرهای مختلف جهان شهرت دارد، با انتشار نتایج تازه‌ترین نظرسنجی خود اعلام کرد که رانندگان تاکسی کوالالامپور در صدر فهرست بدترین رانندگان تاکسی جهان قرار گرفته‌اند.

این وب‌سایت در تشریح رانندگان تاکسی در کوالالامپور نوشته است که این رانندگان به «گرفتن کرایه بیش از حد» و «طولانی‌تر کردن مسیرها» شهرت دارند.

این وب‌سایت در همین حال عنوان کرده است که رانندگان تاکسی در کوالالامپور به رغم اینکه باید از تاکسی‌متر استفاده کنند، از این کار امتناع می‌کنند.

این وب‌سایت به توریست‌ها در کوالالامپور توصیه کرده است که سوار بر تاکسی‌هایی که از تاکسی‌متر استفاده نمی‌کنند، نشوند و منتظر تاکسی دیگری باشند.

قدیمی‌ بودن تاکسی‌ها در کوالالامپور و شرایط بد نگهداری آنها نیز یکی دیگر از دلایلی است که رانندگان تاکسی کوالالامپور را در صدر بدترین‌ها در جهان قرار داده است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر