jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۱   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

رقابت های دوومیدانی لیگ باشگاه های ایران در قسمت جوانان دیروز با برگزاری مسابقه در ماده های پرش با نیزه و دوی 5 هزار متر آغاز شد در پرش با نیزه محمدمحسن ربانی موفق شد

از مانع 30/4 متر عبور و رکورد تازه ای برای لیگ جوانان برپا کند مسعود کریمی با 90/3 متر دوم شد و جواد بیات از مانع 80/3 متر عبور کرد و به مقام سوم رسید رکورد قبلی لیگ 26/4 متر بود. در ماده 5 هزار متر، رقابت 3 دونده با یکدیگر بسیار نزدیک بود که در نهایت ، داوود صالح با به دست آوردن حدنصاب 08/50/15 دقیقه اول شد. مجید خضریان با اختلاف فقط یک صدم ثانیه دوم شد و احمد بهرامی سوم شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر