jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۴۶۳۸ ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما از اهتمام این رسانه برای تبلیغ نمایشگاه و جشنواره ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمود صلاحی در نامه‌ای به دکتر محمد سرافراز با اشاره به اهمیت تبلیغ کارهای فرهنگی در کشور و لزوم همکاری رسانه‌ها برای ارتقاء محصولات فرهنگی آورده است: وظیفه خود می‌دانم با اظهار خالصانه‌ترین سپاس و قدردانی به محضرتان، مشارکت و همکاری آن مجموعه را در برگزاری سومین همایش ملی و دومین جشنواره ارتقاء کیفیت، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی ارج نهم .

این همایش 4 و 5 خرداد در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار و اخبار و گزارش‌های آن در بخش‌های مختلف خبری و تولیدی پوشش داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر