jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۵۶۶   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۳

جام جم ورزشی: شب گذشته دیدار تیم های ملی فوتبال کلمبیا و پرو با تساوی بدون به پایان رسید.

خامس ، دومین ستاره بد اخلاق کوپا آمریکا +[مجموعه عکس]

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، تیم های ملی فوتبال کلمبیا و پرو در ادامه رقابت های کوپا آمریکا به تساوی بدون گل رسیدند. با ثبت این نتیجه هر دو تیم به مرحله بعد رقابت های کوپا آمریکا صعود کردند.

اما در این دیدار اتفاقی حاشیه ای افتاد. پس از نیمار کاپیتان محبوب تیم ملی فوتبال برزیل که با یک خطا از ادامه حضور در رقابت های کوپا آمریکا محروم شد نوبت به خامس رودریگوئز دیگر ستاره کوپا آمریکا رسید تا بد اخلاقی های خود را نشان دهد. ستاره تیم ملی فوتبال کلمبیا که در رئال مادرید بازی می کند در بازی تیمش با پرو به طور عمد با دست به صورت بازیکن حریف ضربه زد که این اتفاق دور از چشم داور ماند.

به گزارش دیلی میل در صورتی که داور این صحنه را می دید او را قطعا با کارت قرمز روبرو می کرد.

تصاویری از دیدار کلمبیا و پرو را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها