jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۵۶۶   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۳

جام جم ورزشی: شب گذشته دیدار تیم های ملی فوتبال کلمبیا و پرو با تساوی بدون به پایان رسید.

خامس ، دومین ستاره بد اخلاق کوپا آمریکا +[مجموعه عکس]

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، تیم های ملی فوتبال کلمبیا و پرو در ادامه رقابت های کوپا آمریکا به تساوی بدون گل رسیدند. با ثبت این نتیجه هر دو تیم به مرحله بعد رقابت های کوپا آمریکا صعود کردند.

اما در این دیدار اتفاقی حاشیه ای افتاد. پس از نیمار کاپیتان محبوب تیم ملی فوتبال برزیل که با یک خطا از ادامه حضور در رقابت های کوپا آمریکا محروم شد نوبت به خامس رودریگوئز دیگر ستاره کوپا آمریکا رسید تا بد اخلاقی های خود را نشان دهد. ستاره تیم ملی فوتبال کلمبیا که در رئال مادرید بازی می کند در بازی تیمش با پرو به طور عمد با دست به صورت بازیکن حریف ضربه زد که این اتفاق دور از چشم داور ماند.

به گزارش دیلی میل در صورتی که داور این صحنه را می دید او را قطعا با کارت قرمز روبرو می کرد.

تصاویری از دیدار کلمبیا و پرو را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر