jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۲۹۲   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۵

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین روز گذشته در گفت و گویی اظهار داشت که حاضر است همه افتخارات باشگاهی اش را بدهد تا با تیم کشورش قهرمان کوپا آمریکا شود.

پاسخ باشگاه رئال مادرید به اظهارات عجیب ستاره سابق خود

به گزارش جام جم ورزشی ، دی ماریا در حالی این صحبت ها را بر زبان آورد که کوهی از افتخارات در رئال مادرید به دست آورد. این حرف های او برای مسئولان باشگاه رئال مادرید چنان ناراحت کننده بود که این ناراحتی را در یک کنفرانس مطبوعاتی نشان داده شد.

لوئیس گاردینو معاونت امور رسانه در باشگاه رئال مادرید درباره اظهارات ستاره سابق رئال مادرید که اکنون در منچستریونایتد بازی می کند گفت: او بر این باور است که می شود چندین و چند جام قهرمانی فتح شده با رئال مادرید و تیمهای دیگر را قربانی جام قهرمانی کوپاآمریکا کرد، این جام بسیار با ارزش است و من قصد توهین به اعتبار بالای کوپاآمریکا را ندارم اما اگر برای دی ماریا جامهای قهرمانی در اروپا تا این حد بی ارزش شده به او می گویم که در کشورت بمان و برای درخشش در اروپا اینقدر به آب و آتش نزن. ثروت این بازیکنان به خاطر بازی در اروپا است و هر چه دارند مدیون بازی در اروپا هستند.

(دیلی استار)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها