jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۲۹۲   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۵

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین روز گذشته در گفت و گویی اظهار داشت که حاضر است همه افتخارات باشگاهی اش را بدهد تا با تیم کشورش قهرمان کوپا آمریکا شود.

پاسخ باشگاه رئال مادرید به اظهارات عجیب ستاره سابق خود

به گزارش جام جم ورزشی ، دی ماریا در حالی این صحبت ها را بر زبان آورد که کوهی از افتخارات در رئال مادرید به دست آورد. این حرف های او برای مسئولان باشگاه رئال مادرید چنان ناراحت کننده بود که این ناراحتی را در یک کنفرانس مطبوعاتی نشان داده شد.

لوئیس گاردینو معاونت امور رسانه در باشگاه رئال مادرید درباره اظهارات ستاره سابق رئال مادرید که اکنون در منچستریونایتد بازی می کند گفت: او بر این باور است که می شود چندین و چند جام قهرمانی فتح شده با رئال مادرید و تیمهای دیگر را قربانی جام قهرمانی کوپاآمریکا کرد، این جام بسیار با ارزش است و من قصد توهین به اعتبار بالای کوپاآمریکا را ندارم اما اگر برای دی ماریا جامهای قهرمانی در اروپا تا این حد بی ارزش شده به او می گویم که در کشورت بمان و برای درخشش در اروپا اینقدر به آب و آتش نزن. ثروت این بازیکنان به خاطر بازی در اروپا است و هر چه دارند مدیون بازی در اروپا هستند.

(دیلی استار)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها