jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۰۱۵۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

از آنجا که طبق اطلاعیه قبلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهلت ثبت اعتراض حذف‌شدگان از دریافت یارانه نقدی تا پایان خردادماه سال جاری تمدید شده بنابراین معترضان تنها تا امروز31 خردادماه برای ثبت اعتراض خود مهلت دارند.

براساس بودجه سال 94 درآمد هدفمندسازی یارانهها به 39 هزار میلیارد تومان کاهش یافته، بنابراین باید پرداخت یارانه در سال جاری نسبت به سال گذشته تا حدود 4 هزار میلیارد تومان کاهش یابد. هرچند دولت در گام اول اجرای این طرح، یارانه نقدی حدود 200 هزار نفر را حذف کرده اما برای جبران کاهش درآمدی هدفمندی یارانهها باید معادل پنج تا شش میلیون نفر دیگر را از دریافت یارانه حذف کند.

به گزارش ایرنا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز 19 خردادماه جاری اعلام کرد: مهلت ثبت اعتراضات حذفشدگان از دریافت یارانه نقدی که پیش از این از پنجم خردادماه تا بیستم این ماه در سامانه yaraneh10.ir پیشبینی شده بود، تا پایان خردادماه جاری تمدید شد.

همچنین اعلام شده بود شهروندانی که در زمره غیرنیازمندان تشخیص داده شده و یارانه آنها حذف شده از تاریخ پنجم خرداد به مدت یکماه فرصت دارند که اعتراض خود را در سامانه yaraneh10.ir (موضوع کمیسیون ماده 10 قانون هدفمند کردن یارانه ها) ثبت کنند.در این اطلاعیهها تاکید شده بود شهروندان حداکثر 15 روز پس از ثبت اعتراض، پاسخ خود را دریافت خواهند کرد.

هرچند در پایان ثبتنام به معترضان اطمینان داده شده بود که حداکثر ظرف 15 روز پاسخ به صورت پیامک ارسال میشود اما پیگیریها حاکی است که با وجود گذشت مدتزمان مذکور هنوز پیامکی به معترضان ارسال نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر