jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۸۷۳   ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۷

جام جم ورزشی: دو کشور اروپایی بلژیک و هلند با ائتلاف با یکدیگر قصد دارند میزبانی جام جهانی 2018 را از روسیه سلب کنند.

ائتلاف بلژیک و هلند علیه روسیه برای گرفتن میزبانی جام جهانی

به گزارش جام جم ورزشی ، به دنبال رسوایی های مالی پی در پی در فیفا و فاش شدن این موضوع که روس ها با شرایط غیرمعمول میزبانی جام جهانی 2018 را گرفته اند بحث بر سر سلب میزبانی از این کشور زیاد بوده است. اکنون در حالی که برای سلب میزبانی قطر از جام جهانی 2022 هم حرکت هایی صورت گرفته است خبر می رسد دو کشور اروپایی بلژیک و هلند برای سلب میزبانی جام جهانی 2018 از روسیه و گرفتن میزبانی این رقابت ها به صورت مشترک تلاش خود را آغاز کرده اند.

به گزارش ساکروی ، این دو کشور اروپایی درخواست خود را تسلیم فیفا کرده اند و در انتظار پاسخ نهایی هستند. بلژیک و هلند در سال 2010 نیز رقیب روسیه برای میزبانی جام جهانی 2018 بودند اما در نهایت از روس ها شکست خوردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر