jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۰۹۳   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۰

برای اشتغال ، ازدواج ، مهارت آموزی و مشارکت در فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و توسعه فعالیت های جوانان و تقویت بهداشت روانی نسل جوان در سال 81 ، مبلغ 200 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که در اختیار دستگاه های مسوول قرار می گیرد

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی جوانان رئیس سازمان ملی جوانان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: امکانات فرهنگی و هنری پانصد شهر کشور در حد صفر است و جوانان این مناطق برای رفع نیازهای خود با مشکل جدی روبه رو هستند.مرتضی میرباقری ، میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای وام ازدواج جوانان را450 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت : میزان وام ازدواج برای هر نفر2 میلیون ریال است که تنها یک چهارم افراد واجد شرایط ازدواج را دربرمی گیرد.به گفته رئیس سازمان ملی جوانان ، مبلغ 90 میلیارد ریال نیز برای کارورزی دانش آموخته گان دانشگاه ها در نظر گرفته شده است که پیش بینی می شود بیش از10 هزار نفر را تحت پوشش قرار دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر