jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۹۹۷   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال پرتغال در غیاب بزرگ ترین ستاره خود یعنی کریستیانو رونالدو که به تعطیلات رفته ایتالیا را در دیداری دوستانه شکست داد.

پرتغال بدون کریستیانو رونالدو ایتالیا را شکست داد

به گزارش جام جم ورزشی ، ایتالیا و پرتغال در دیداری دوستانه در ژنو به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر سلسائو اروپا به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو در این بازی در میدان حضور نداشت و از سوی کادرفنی به تعطیلات فرستاده شده بود.

تک گل این بازی توسط ادر در دقیقه 52 به ثمر رسید.

خبر دیگر اینکه پرتغالی ها به دلیل عدم استفاده از کریستیانو رونالدو در این دیدار دوستانه جریمه خواهند شد چرا که بر خلاف قول قبلی که به فدراسیون فوتبال ایتالیا در خصوص استفاده از فوق ستاره در ترکیب پرتغال داده بودند این اتفاق نیفتاد. جریمه 400 هزار دلاری در انتظار فدراسیون فوتبال پرتغال است.

(دیلی میل)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر