jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۹۹۷   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال پرتغال در غیاب بزرگ ترین ستاره خود یعنی کریستیانو رونالدو که به تعطیلات رفته ایتالیا را در دیداری دوستانه شکست داد.

پرتغال بدون کریستیانو رونالدو ایتالیا را شکست داد

به گزارش جام جم ورزشی ، ایتالیا و پرتغال در دیداری دوستانه در ژنو به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر سلسائو اروپا به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو در این بازی در میدان حضور نداشت و از سوی کادرفنی به تعطیلات فرستاده شده بود.

تک گل این بازی توسط ادر در دقیقه 52 به ثمر رسید.

خبر دیگر اینکه پرتغالی ها به دلیل عدم استفاده از کریستیانو رونالدو در این دیدار دوستانه جریمه خواهند شد چرا که بر خلاف قول قبلی که به فدراسیون فوتبال ایتالیا در خصوص استفاده از فوق ستاره در ترکیب پرتغال داده بودند این اتفاق نیفتاد. جریمه 400 هزار دلاری در انتظار فدراسیون فوتبال پرتغال است.

(دیلی میل)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها