jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۹۳   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ برای افزایش رقم قراردادش به قطر سفر کرد تا با مالک قطری این باشگاه به گفت و گو بنشیند.

6 میلیارد تومان، حقوق ماهیانه زلاتان ابراهیموویچ!

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از talksport ، زلاتان ابراهیموویچ به همراه مدیر برنامه هایش به قطر سفر کرد تا با مالک این باشگاه یعنی ناصر الخلیفی درباره آینده اش در این باشگاه، افزایش دستمزد و پیشنهاد باشگاه های آرسنال و میلان صحبت کند. این سوئدی در این فصل برای پاری سن ژرمن 19 گل زد و موفق شد با این تیم بار دیگر قهرمان لوشامپیونه شود. اما آخرین گزارش ها حاکی از این است که زلاتان 33 ساله آماده این است تا در صورت مخالفت با پیشنهادش مبنی بر افزایش دستمزد باشگاه را ترک کند و به لیگ برتر انگلیس و یا سری آ ایتالیا برود. آرسنال به زلاتان پیشنهاد 11 میلیون پوندی ارائه داده و از آن سو میلان نیز سرسختانه به دنبال جذب بازیکن سابق خود است. زلاتان که در این هفته در رقابت های مقدماتی یورو 2016 برای تیم ملی کشورش دو گل به مونته نگرو زد در قطر با ناصر الخلیفی درباره آینده اش به مذاکره می نشیند. مالک و رییس باشگاه پاری سن ژرمن امیدوار است این سوئدی گلزن را در تیم خود نگه دارد. زلاتان در ماه یک میلیون و سیصد وپنجاه هزار یورو خالص (5 میلیارد تومان) حقوق می‌گیرد و گویا درخواست افزایش 20 درصدی دستمزدش را دارد.

در صورتی که خواسته او مورد قبول واقع شود حقوق ماهیانه وی به 6 میلیاردتومان بالغ خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها