jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۹۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ برای افزایش رقم قراردادش به قطر سفر کرد تا با مالک قطری این باشگاه به گفت و گو بنشیند.

6 میلیارد تومان، حقوق ماهیانه زلاتان ابراهیموویچ!

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از talksport ، زلاتان ابراهیموویچ به همراه مدیر برنامه هایش به قطر سفر کرد تا با مالک این باشگاه یعنی ناصر الخلیفی درباره آینده اش در این باشگاه، افزایش دستمزد و پیشنهاد باشگاه های آرسنال و میلان صحبت کند. این سوئدی در این فصل برای پاری سن ژرمن 19 گل زد و موفق شد با این تیم بار دیگر قهرمان لوشامپیونه شود. اما آخرین گزارش ها حاکی از این است که زلاتان 33 ساله آماده این است تا در صورت مخالفت با پیشنهادش مبنی بر افزایش دستمزد باشگاه را ترک کند و به لیگ برتر انگلیس و یا سری آ ایتالیا برود. آرسنال به زلاتان پیشنهاد 11 میلیون پوندی ارائه داده و از آن سو میلان نیز سرسختانه به دنبال جذب بازیکن سابق خود است. زلاتان که در این هفته در رقابت های مقدماتی یورو 2016 برای تیم ملی کشورش دو گل به مونته نگرو زد در قطر با ناصر الخلیفی درباره آینده اش به مذاکره می نشیند. مالک و رییس باشگاه پاری سن ژرمن امیدوار است این سوئدی گلزن را در تیم خود نگه دارد. زلاتان در ماه یک میلیون و سیصد وپنجاه هزار یورو خالص (5 میلیارد تومان) حقوق می‌گیرد و گویا درخواست افزایش 20 درصدی دستمزدش را دارد.

در صورتی که خواسته او مورد قبول واقع شود حقوق ماهیانه وی به 6 میلیاردتومان بالغ خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر