jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۴۲   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۶

جام جم ورزشی: پل پوگبا ستاره فرانسوی یوونتوس تقریبا از تمام باشگاه های بزرگ اروپایی پیشنهاد دارد.

جنگ 80 میلیون یورویی بارسلونا و رئال مادرید بر سر جذب پوگبا

به گزارش جام جم ورزشی ، هم اکنون سه مشتری بسیار مهم برای این بازیکن وجود دارد، منچسترسیتی، بارسلونا و رئال مادرید. هر سه باشگاه حاضرند برای جذب این ستاره یوونتوس مبلغ کلانی را صرف کنند به خصوص دو غول بزرگ اسپانیایی. آخرین اخبار حاکی از آن است که رقابت پنهانی این دو باشگاه بر سر جذب پوگبا آغاز شده است و ممکن است در روزهای آینده به یک جنگ سرسختانه علنی تبدیل شود. نکته قابل توجه دراین میان افزایش قیمت پل پوگبا است. او ابتدا 65 میلیون یورو قیمت گذاری شده بود اما این مبلغ اکنون به سقف 80 میلیون یورو رسیده است.

باشگاه یوونتوس ابتدا با فروش این بازیکن مخالفت می کرد اما گویا اکنون راضی شده است. البته باشگاه یوونتوس مخالفت صریح خود با جدایی آرتورو ویدال دیگر ستاره یوونتوس را اعلام کرده است.

بر اساس گزارش سایت گل احتمال پیوستن پوگبا به بارسلونا بیشتر از ملحق شدن او به رئال مادرید است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر