jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۸۴۱۵   ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۶

«اگر می‌تواند، قراردادش را یکطرفه فسخ کند»

قنبرزاده: منصوریان سرمربی نفت است، تمام!

مدیرعامل باشگاه نفت تهران با تاکید دوباره بر این که علیرضا منصوریان فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود، گفت: منصوریان اگر می‌تواند، قراردادش را یکطرفه فسخ کند.

قنبرزاده: منصوریان سرمربی نفت است، تمام!

منصور قنبرزاده درباره شدت گرفتن شایعات مبنی بر جدایی علیرضا منصوریان از نفت و پیوستن به استقلال، گفت: نمی‌دانم دیگران چه گفته‌اند ولی استقلال از ما درخواستی داشت و ما به آن پاسخ منفی دادیم. هر چیزی باید اصولی داشته باشد و نباید وقتی پای قراردادی امضا می‌شود، زیرا پا گذاشته شود یا دور بخورد.

وی افزود: اکنون بازیکنان زیادی هستند که قراردادی 300 میلیونی دارند و خیلی دوست دارند به جای دیگر بروند و یک میلیارد تومان بگیرند ولی اگر این اتفاق بیفتد دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران درخصوص این که گفته شده منصوریان می‌تواند قراردادش را یک طرفه فسخ کند هم گفت: همه می‌گویند «گفته می‌شود» ولی معلوم نیست چه کسی این حرف‌ها را می گوید. اگر قانون به منصوریان اجازه فسخ یکطرفه قرارداد را می‌دهد، برود فسخ کند. بیشتر از این بحث را باز نمی‌کنم.

وی افزود: طبق قانون بازیکن یا مربی زمانی می‌تواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند که در پایان نیم فصل کمتر از 30 درصد و در پایان فصل کمتر از 60 درصد قراردادش را گرفته باشد. شاید قانون جدید طوری نوشته شده که دیگر به قرارداد نیازی نیست!

قنبرزاده در پاسخ به این سوال که تا پایان فصل چهاردهم لیگ برتر چند درصد از مبلغ قرارداد منصوریان پرداخت شد، گفت: دلیلی نمی بینم که این بحث را مطرح کنم اما در باشگاه نفت هیچ بازیکن یا مربی نداریم که تا پایان فصل کمتر از 65 درصد مبلغ قراردادش را گرفته باشد.

وی درباره گفت وگوی امروزش با بهرام افشارزاده و مفاد آن نیز گفت: من در طول روز با ده‌ها نفر حرف می‌زنم. مخصوصا که فصل نقل و انتقالات است. امروز از یک دختر 9 ساله هم که نسبت به وضعیت سالن ژیمناستیک نفت معترض بود تا معاون وزیر صحبت کرده‌ام. به هر حال حرفه‌ای نمی‌دانم که مفاد این گفت‌وگو را رسانه‌ای کنم.

قنبرزاده افزود: منصوریان به ما برنامه داده و حتی چهارشنبه گذشته اسامی بازیکنان مورد نیازش را هم ارائه کرد. نمی‌شود یک مربی برنامه و اسامی بدهد ولی یک مربی دیگر با تیم کار کند. طبق برنامه منصوریان پس از جذب بازیکنان مورد نظر، تمرین تیم از چهارم یا پنجم مردادماه آغاز می‌شود.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران تاکید کرد: هیات مدیره باشگاه تصویب کرده که منصوریان سرمربی فصل آینده تیم باشد بنابراین وی سرمربی نفت است، تمام! (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها