همزمان با کشف جسد پسر 14 ساله در پردیس، قاتل پسر و پدر میلیاردر به قتل اعتراف و صحنه جنایت را بازسازی کرد.
کد خبر: ۸۰۷۷۶۱
رازگشایی از قتل هولناک مرد میلیاردر و پسرش پس از 5 ماه

به گزارش جام‌جم، 23 دی ماه سال گذشته مردی با مراجعه به پلیس آگاهی از ناپدید شدن مرموز برادرش حمید و پسر 14 ساله او به نام دانیال خبر داد.

این مرد در شکایتش گفت برادرم وضع مالی خوبی دارد و در کار خرید و فروش املاک است. همسرش چند سالی است او را ترک کرده و برادرم با پسرش زندگی می‌کند. چند روز است با تلفن همراه او تماس می‌گیرم ولی پاسخگو نیست. به همین دلیل راهی خانه آنها در شمال شهر شدم که همسایه‌ها مدعی شدند برادرم و پسرش چند روزی است ناپدید شده‌اند.

در ادامه با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران تیمی از ماموران اداره مبارزه با آدم‌ ربایی پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به پرونده شدند.

در حالی که دو هفته‌ای از گم‌شدن مرد میلیاردر و پسرش می‌گذشت ماموران در جریان نقل و انتقال و فروش اموال حمید قرار گرفتند.

بررسی ها مشخص کرد خانه، خودرو و موتورسیکلت گرانقیمت مرد میلیاردر فروخته شده که با پیگیری موضوع، ماموران موفق شدند پسر جوانی را که اقدام به نقل و انتقال اموال کرده بود، شناسایی و دستگیر کنند.

بازجویی‌ها از محمدرضا 32 ساله آغاز شد و او با انکار اطلاع از سرنوشت مرد میلیاردر و پسرش گفت: من و حمید دوست بودیم و کارهای نقل و انتقال اموال او را انجام می‌دادم. چند روز قبل حمید پیش من آمد و مدعی شد بدهی سنگینی دارد و می‌خواهد اموالش را بفروشد، من هم برایش مشتری پیدا کردم و پس از فروش خودرو، خانه و موتورسیکلتش دیگر خبری از او ندارم.

با دستور بازپرس پرونده، محمدرضا بازداشت شد تا این‌که پس از پنج ماه به قتل مرد میلیاردر و پسرش اعتراف و عنوان کرد: مرد میلیاردر را می‌شناختم و می‌دانستم تنهاست. به همین دلیل تصمیم به کلاهبرداری گرفتم. برای این‌که نقشه‌ام را عملی کنم از پسرخاله‌ام که معتاد بود کمک گرفتم و با وعده 200 میلیون او قبول کرد همکاری کند. روز حادثه حمید را به بهانه خرید ویلا به سمت دماوند بردیم. اطراف جاجرود با انداختن بند کفش دور گردن مرد میانسال او را خفه کرده و جسدش را حوالی آبسرد دماوند دفن کردم. در ادامه دانیال را نیز به همین شیوه کشته و در همان محل دفن کردم سپس خانه مقتول را با سندهایی که از قبل ساخته بودیم یک میلیارد و 600 میلیون تومان فروختیم.

با اعترافات متهم به قتل مرد میلیاردر و پسر 14 ساله‌اش، پسرخاله او به نام علی شناسایی و دستگیر شد و به همدستی در قتل اعتراف کرد. با اعترافات متهمان ماموران موفق شدند جسد حمید را کشف کنند، اما هیچ اثری از جسد دانیال نبود. تحقیقات برای کشف جسد پسر 14 ساله ادامه داشت تا این‌که علی در تازه‌ترین اعترافاتش، ارتکاب دو جنایت را گردن گرفت و گفت: معتاد و بیکار بودم. محمدرضا سراغم آمد و مدعی شد اگر در کلاهبرداری به او کمک کنم 200 میلیون تومان به من می‌دهد. او خودش را مامور امنیتی معرفی می‌کرد و همیشه اسلحه و دستبند همراهش بود. قرار شد من از اصفهان به تهران بیایم به همین دلیل خانه‌ای در پردیس اجاره کردم. روز حادثه همراه مقتول به سمت دماوند رفتیم و من حمید را خفه کردم و جسدش را پس از قتل به آتش کشیده و دفن کردم بعد هم دانیال را با دارو مسموم و او را هم خفه کردم.

با اعترافات علی روز چهارشنبه ماموران توانستند جسد دانیال را در اطراف پردیس کشف کنند. جسد پسر 14 ساله نیز پس از قتل به آتش کشیده شده بود. جسد دانیال نیز برای آزمایش «دی.ان.ای» به پزشکی قانونی منتقل شد.

روز گذشته متهمان به دستور قاضی محسن مدیرروستا صحنه جنایت را بازسازی کرده و با قرار قانونی در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفتند.

همچنین خودروی بی.ام.و، موتورسیکلت1000 سی‌سی و سایر اموال مقتول از متهمان کشف و ضبط شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
سست شدن ایمان همین
حمید
Netherlands
۲۰:۲۷ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
وای وای وای..... كه برای پول دست به چه كاری میزنن
نرم افزار موبایل
-
۰۸:۴۴ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
۰
۰
اون ... را باید باید اتش زد به خاطر پول چه جنایتی مرتكب شده

نیازمندی ها