jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۵۹۲۵   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۱

جام جم ورزشی: دادگاه حقوقی تهران با شکایت یکی از طلبکاران حسین هدایتی، توقیف سپرده اولیه شرکت استیل آذین ایران در مزایده چهارم سرخابی‌ها را دستور داده است.

ودیعه‌ حسین هدایتی در مزایده سرخابی‌ها در آستانه توقیف!

در حالی که مزایده چهارم سرخابی‌های پایتخت هم بدون برنده به پایان رسید، طی مدارکی که به خبرنگار ورزشی ایسنا رسیده، یکی از طلبکاران حسین هدایتی با قرار تامین خواسته و دستور قضایی خطاب به مراجع ذی‌صلاح، توقیف ودیعه‌ 8 میلیارد و 700 میلیون تومان سپرده اولیه شرکت استیل‌آذین ایران برای ورود به مزایده باشگاه پرسپولیس را درخواست کرده است.

این فرد طبق اوراق قضایی ادعای طلب چند 10 میلیارد تومانی از حسین هدایتی را در محاکم حقوقی تهران مطرح کرده است.

یکی از شعبه دادگاه عمومی – حقوقی تهران بزرگ نیز پیرو طرح این دعوای حقوقی، با صدور قرار تامین خواسته دستور به توقیف ودیعه احتمالی حسین هدایتی در مزایده باشگاه پرسپولیس را داده است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها