دکترحسین راغفر، کارشناس ارشد اقتصادی:

یارانه نقدی، حق مسلم همه ما نیست

گرانی عوارض/ از اعداد و ارقامی که در قبض‌های مشترکان درج می‌شود، فقط خود مسئولان سردرمی‌آورند و بس؛ در مقابل مردم بدون این‌که توجیه شده باشند، موظف به پرداخت مبالغ تعیین شده هستند. خالدیان از سنندج، شهروندی است که از این موضوع گله دارد و می‌گوید: عوارض 9000 تومانی در قبض 37 هزار تومانی گاز صادر شده است.
کد خبر: ۸۰۴۱۹۲

تاخیر در پرداخت حقوق/ آقای علیخانی از تهران که پرداخت حقوقش ده روز به تعویق افتاده، با مشکلات جدی روبه‌رو شده و سوالش این است که چرا حقوق کارگران شهرداری منظم پرداخت نمی‌شود؟

زهکشی عاجل/ جاده شوشتر به اهواز به نظر می‌رسد مسیر پرمشکل و چالشی است، یکی از آنها نبود زهکشی و کانال‌کشی است که موسوی از شوشتر به آن اشاره کرده و از مسئولان خواسته تا زودتر برایش اقدامی کنند.

روی خط 162

قطع یارانه زن سرپرست خانوار/ در این که هنگام قطع یارانه‌ها، تر و خشک گاهی با هم سوخته‌اند شکی نیست، نمونه‌اش شهروندی است که از قطع شدن یارانه‌اش از اردیبهشت خبر داده و می‌گوید زنی است که دو فرزند را سرپرستی می‌کند و منبع درآمدش خیاطی است.

قطع گازوئیل/ سپاسگزار می‌شویم اگر مسئولان به پرسش این شهروند پاسخ دهند. او می‌گوید مدت یک ماه است که گازوئیل اهالی سولقان قطع شده در حالی که مردم گاز شهری هم ندارند، پس اگر نمی‌خواهید برای آنها گازکشی کنید چرا گازوئیل را قطع کرده‌اید.

خطر غرق‌شدگی/ کانال‌های آب بی‌حفاظ، دردسری است که این بار در قزوین یکی از شهروندان گزارش داده در کنار آموزشکده فنی و حرفه‌ای روستای نجف‌آباد،‌کانال آبی است که تا به حال سه نفر در آن غرق شده‌اند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها