jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۱۴۵۱   ۰۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۱

مرد جوان زمانی که رم گوشی تلفن همراه را در خیابان پیدا کرد، نمی‌دانست راز جنایتی خانوادگی در یکی از فیلم‌های این کارت حافظه است.

راز قتل هولناک خواهر در کارت حافظه

به گزارش جام‌جم، مرد جوان در پیاده‌روی مسیر خانه‌اش متوجه کارت حافظه‌ای شد، آن را برداشت و در خانه بررسی‌اش کرد. چند فیلم و عکس روی آن وجود داشت که یکی از آنها، فیلم بسیار هولناکی بود.

در این فیلم دو مرد، زن جوانی را به طرز هولناکی به قتل رسانده و از صحنه جنایت خود فیلمبرداری کرده بودند. مرد جوان به کلانتری رفت و فیلم را در اختیار پلیس قرار داد. ماموران پس از بررسی فیلم متوجه شدند این جنایت در حاشیه شهر رخ داده است.

با دستور قاضی جنایی شهر دزفول، پرونده برای کشف راز قتل در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. ماموران با کمک کارشناسان، فیلم را بررسی کردند و متوجه شدند، این فیلم حدود یک ماه قبل ضبط شده است.

از سوی دیگر، عکس عاملان جنایت از فیلم به دست آمد و «چهره زنی» برای شناسایی هویت آنها آغاز شد. ماموران پس از تحقیقات گسترده موفق شدند، دو برادر را شناسایی کنند که چهره‌شان به عامل جنایت شباهت داشت و آنها را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند. در ادامه کارآگاهان در تحقیقات محلی دریافتند، از حدود یک ماه قبل خواهر آنها ناپدید شده و اعضای خانواده پیگیر ماجرا نشده‌اند.

اعضای تیم جنایی که احتمال می‌دادند مقتول همان خواهر دو برادر باشد، با دستور قضایی آنها را بازداشت کردند.

دو پسر جوان در بازجویی‌ها منکر جنایت شدند و ادعا کردند این فیلم ساختگی است، اما وقتی نتوانستند دلیلی برای ناپدید شدن خواهرشان ارائه کنند، لب به اعتراف گشودند و به قتل دختر جوان اعتراف کردند.

یکی از متهمان گفت: با خواهرمان اختلاف داشتیم و در این مدت برای رفع آن تلاش کردیم، اما او همچنان به رفتار خودش ادامه می‌داد. به همین علت تصمیم گرفتیم او را به قتل برسانیم. روز حادثه، خواهرمان را به حاشیه شهر بردیم و با ضرباتی او را کشتیم. از صحنه قتل هم فیلمبرداری کردیم. پس از جنایت برای این که راز قتل فاش نشود، جسد را به آتش کشیدیم. تصور نمی‌کردیم فیلم صحنه جنایت در اختیار پلیس قرار گیرد و رازمان فاش شود.

پس از اعتراف دو برادر، ماموران به محل جنایت رفتند و با بقایای جسد سوخته دختر جوان روبه‌رو شدند.

سرهنگ عبدالسادات دستاران، جانشین فرمانده انتظامی دزفول در این باره گفت: جسد سوخته به پزشکی‌قانونی منتقل شد و تحقیقات از دو متهم ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
...واقعا افرادی مثل شما رو باید تیكه تیكه كنن یا بفرستنتون كره شمالی كیم جونگ با گلوله ضدهوایی اعدامتون كنه ...
۰
۰
....
-
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
مملكت چرا اینجوری شده مهر خواهر برادری كجارفته بابا شیطان صفت هم كه باشید حداقل به خانواده خودتون رحم كنید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر