jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۱۱۱۳   ۰۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۹

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اسامی بازیکنانی که این تیم را در سفر به عربستان همراهی نمی‌کنند، اعلام کرد.

برانکو خط خورده‌های پرسپولیس را اعلام کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ نام 20 بازیکن را برای سفر به عربستان مشخص کرد که در این بین فرناندو گابریل و مهرداد کفشگری به دلیل آسیب دیدگی نتوانستند سرخپوشان برای بازی الهلال همراهی کنند.

در میان نفراتی که پرسپولیسی‌ها را در سفر به عربستان همراهی نمی‌کنند، نام گابریل و کفشگری به دلیل آسیب دیدگی دیده نمی‌شود. بنا بر اعلام پندار خمارلو، مدیر رسانه‌ای پرسپولیس علاوه بر این بازیکنان رضا نوروزی، مبین میردورقی، محمدرضا خانزاده و تادو نیز دیگر نفراتی هستند که تیم را در این سفر همراهی نخواهند کرد.

پرسپولیس سه شنبه شب در عربستان به مصاف الهلال می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها