jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۰۱۵۹   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۲:۲۴

تیم فوتبال نفت تهران دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را با برتری ارزشمند یک بر صفر مقابل الاهلی عربستان به پایان رساند.

برتری نفت مقابل الاهلی عربستان

به گزارش ایرنا، در این دیدار که امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، شاگردان علیرضا منصوریان به برتری یک بر صفر دست یافتند.

نفتی ها که هفته گذشته عنوان سومی لیگ برتر را از آن خود کرده بودند، این دیدار را هجومی آغاز کرده تا با کسب نتیجه دلخواه بتوانند امیدهای خود را برای صعود افزایش دهند و در نهایت به هدف خود رسیدند.

در دقیقه 33 کار تیمی زیبای نفتی ها توپ را در محوطه جریمه به غلامرضا رضایی رساند تا این مهاجم باتجربه نخستین گل این دیدار را برای نماینده ایران به ارمغان بیاورد تا نیمه نخست با یک گل به سود نفت همراه شود.

در آغاز نیمه دوم و درحالیکه انتظار می رفت نماینده عربستان برای جبران گل خورده حملات مختلفی را برنامه ریزی کند، نفت تهران با اتکاء به میدان داری ایمان مبعلی و علیرضا عزتی اجازه خودنمایی به حریف را ندادند.

در دقیقه 63 نفت در آستانه گل دوم قرار گرفت که سعید لطفی قدر این موقعیت را ندانست.

دقایقی پس از آن پرتاب بلند علیرضا بیرانوند به محوطه جریمه الاهلی رسید و نفت را در آستانه گل قرار داد اما ارسلان مطهری، نتوانست ضربه مناسبی را به توپ بزند.

در نیمه دوم بازیکنان الاهلی بارها پشت خط دفاعی نفت را هدف قرار داده بودند که بیرانوند با خروج های مناسب خود مانع از باز شدن دروازه نماینده ایران شد.

در دقیقه 78 ضربه ایستگاهی ایمان مبعلی با واکنش تماشایی دروازه بان الاهلی روبرو شد و توپ برگشتی را امین حاج محمدی به طرز عجیبی از دست داد.

در نهایت نفت این دیدار را با یک گل به سود خود خاتمه داد تا برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی امید زیادی داشته باشد.

برای نفت تهران در این دیدار، علیرضا بیرانوند، امین حاج محمدی، لئوناردو پادووانی، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی، علیرضا عزتی، آرش رضاوند(مهدی شیری)، حسین ابراهیمی(ارسلان مطهری)، ایمان مبعلی، وحید امیری و غلامرضا رضایی(علی قربانی) به میدان رفتند.

اوساما هوساوی، ویلی، تایسر، عمر السوما، حسین المقهوی، محمد عبدالشفیع، اوسوالدو(ابو محمد)، عقیل الصحابی، عبدالله المعیوف، موتاز هوساوی(برونو سزار) و مصطفی البساس(سلمان مباشر) بازیکنان الاهلی بودند.

دیدار برگشت روز چهارشنبه 6 خردادماه و به میزبانی الاهلی برگزار خواهد شد.

شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس دیگر نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا موفق به شکست یک بر صفر الهلال دیگر نماینده عربستان در تهران شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها