jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۹۹۳۸۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اعضای باندی که در جریان سرقت مسلحانه معلمی را به‌قتل رسانده بودند در جنوب کشور دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، سارقان مسلح نوزدهم اردیبهشت امسال با به رگبار بستن یک دستگاه خودروی سواری در حال حرکت در مسیر جاده شوش ـ اهواز و در کیلومتر 15 شهر عبدالخان ضمن کشتن یکی از سرنشینان خودرو که یک معلم است مبلغ 200 میلیون تومان را نیز سرقت کرده و متواری شدند. در این سرقت مسلحانه دو تن دیگر از سرنشینان خودرو نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مصدوم شدند.

پس از گزارش این جنایت به پلیس، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دزدان مسلح آغاز شد. بررسی‌های اولیه نشان داد، این سرقت در حالی رخ داد که مالباختگان هرساله برای تأمین گندم مورد نیاز خود، اقدام به خرید نقدی گندم از کشاورزان روستای سید عباس می‌کردند. روز حادثه قربانیان پس از دریافت وجه نقد از بانک ملت شعبه سبزقبا و بانک کشاورزی شعبه طالقانی دزفول، به سمت مقصد در حرکت بودند که در محل روستای سن بهادل، مورد سرقت مسلحانه از سوی چهار نفر ناشناس قرار گرفته که دزدان اقدام به تیراندازی به سوی خودروی آنان کردند که در نهایت منجر به مصدوم شدن 2 نفر از مالباختگان به نام‌های علی و مهدی و قتل یک نفر دیگر از آنان به هویت علیرضا شد.

علیرضا داماد این خانواده بود که به‌عنوان معلم در مدرسه‌ای تدریس می‌کرد. رئیس دادگاه عمومی بخش شاوور شوش در این باره گفت: با تلاش نیروهای اطلاعاتی و انتظامی و پیگیری جدی دستگاه قضایی پنج نفر در این رابطه دستگیر شدند. افراد دستگیر شده از مجرمان سابقه دار بوده که سابقه سرقت مسلحانه احشام نیز دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر