jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۸۴۸۱   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۱

جام جم ورزشی: تماشاگرنماها باز هم یک مسابقه فوتبال را به آشوب کشیدند.

حمله "فلفلی" به بازیکنان تیم ریورپلات آرژانتین +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، جنجالی ترین اتفاق فوتبالی پنج شنبه هفته گذشته در لیگ آرژانتین رقم خورد.

به هنگام برگزاری مسابقه بوکاجونیورز و ریورپلات از مرحله یک هشتم نهایی جام لیبرتادورس که به ال‌کلاسیکو آرژانتین معروف است، انتشار اسپری فلفل در فضای ورزشگاه باعث برهم خوردن بازی شد.

براساس گزارش رسانه‌های محلی هواداران منتسب به بوکا، با پخش کردن این اسپری در آغاز نیمه دوم اشک بازیکنان ریورپلاته را درآوردند و در نهایت بازی نیمه تمام رها شد.

این اتفاق در حالی روی داد که ریورپلات در بازی رفت یک بر صفر برنده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها