رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی:

خسوس تا سال 2016 سرمربی تیم ملی فوتسال خواهد ماند

سرمربی تیم فوتسال ایران کار خود را در ایران به پایان رساند و دوران همکاری او خاتمه یافت.
کد خبر: ۷۹۸۱۸۱
همکاری خسوس با تیم ملی فوتسال به پایان رسید

خسوس کاندلاس سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بود که قراردادش سال گذشته به پایان رسید. او دی‌ماه سال گذشته پس از دیدار دوستانه ایران مقابل پرتغال، برای مرخصی به کشورش اسپانیا رفت، اما پس از آن با وجود اینکه صحبت‌هایی در خصوص بازگشت او مطرح می‌شد، اما به ایران بازنگشت.

خسوس در این مدت در تماس‌های با مسئولین فدراسیون فوتبال داشت و اختلاف‌هایی مبنی بر پرداخت حقوقش و امضای قرارداد جدیدش داشت که سرانجام همین اختلاف‌ها باعث شد او شب گذشته ایمیلی به مسئولان بدهد و پایان همکاری خود را اعلام کند.

پس از پایان همکاری خسوس، به نظر می‌رسد با توجه به شرایطی که وجود دارد، سرمربی خارجی مدنظر مسئولان باشد و همچنین به نظر می‌رسد حضور ونانسیو لوپز در ایران بتواند رایزنی‌هایی را با مسئولان ایران انجام دهد و گزینه‌هایی را در این زمینه معرفی کند.

عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در این زمینه گفت: خصوص شب گذشته اعلام کرد به علت اختلاف‌هایی که وجود دارد نمی‌تواند در تیم ملی فوتسال ایران همکاری‌اش را ادامه بدهد و ضمن تشکر از مسئولان و مردم ایران، پایان همکاری خود را اعلام کرد. او همچنین خواستار پرداخت مطالباتش شد و اعلام کرد که اگر این مطالبات پرداخت نشود، از مراجع حقوقی پیگیر این مسئله خواهد شد.

وی افزود: من در پاسخ به خسوس اعلام کردم که برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم و از مدت فعالیتی که در ایران داشت ابراز رضایت کردیم، همچنین به او گفتم که در اولین فرصت حقوق معوقه او را پرداخت خواهیم کرد، هر چند که اگر او دوست دارد از مراجع حقوقی، مسئله را اقدام کند، اختیار دارد و می‌تواند چنین کاری را بکند، اما ما به تعهدات خود پایبندیم و باید در اولین فرصت، این موضوع انجام شود.

ترابیان در مورد اینکه آیا از پنج ماه حقوق معوقه‌اش قرار است سه ماه پرداخت شود و دو ماهی که در ایران نبوده، پرداخت نشود، گفت: به هر حال بودن یا نبودن سرمربی مهم است، ما قرار است تمام این مسائل را دقیق حساب کنیم و ذره‌ای کم و کاست نخواهد شد، به هر حال او هم زحمت کشیده و باید حقوقش را بدهیم، از فدراسیون هم می‌خواهم که هر چه زودتر مطالبات او را پرداخت کند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در مورد اینکه چه زمانی سرمربی تیم ملی مشخص خواهد شد، گفت: ما سعی می‌کنیم با افتخاری هر چه زودتر جلساتی را برگزار کنیم و در این زمینه تصمیم بگیریم، کاندیداهای مدنظر را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در کمیته فنی این مسئله را نهایی خواهیم کرد. به هر حال ما گزینه‌ای را مدنظر می‌گیریم که مسئولان فدراسیون فوتبال هم با حضور او در تیم ملی موافق باشند. نمی‌توان دست روی گزینه‌ای بگذاریم که مسئولان درنهایت با حضور او موافقت نکنند.

وی در مورد اینکه آیا سرمربی تیم ملی خارجی یا داخلی خواهد بود، گفت: فعلاً در مورد این موضوع نمی‌توان صحبت کرد، باید جلساتی را برگزار کنیم تا پس از آن تصمیم لازم اتخاذ شود.(فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها