jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۹۸۰۲۲   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۶

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: فوتبالیست‌هایی که کارت معافیت شان باطل شده در صورتی که به خدمت اعزام شده باشند می‌توانند در تیم های نظامی فعالیت کنند.

فوتبالیست های سرباز در تیم های نظامی بازی کنند

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا این سازمان در اطلاعیه ای منتشر کرد : با هماهنگی مسئولان ستاد کل نیرو های مسلح ،فوتبالیست‌هایی که کارت معافیت آنان به دلیل تخلفات صورت گرفته، ابطال شده است در صورتی که به خدمت سربازی اعزام و تا شروع فصل بعدی لیگ‌های فوتبال حداقل 4 ماه خدمت نموده باشند، می‌توانند در مسابقات فصل بعدی لیگهای فوتبال در تیم‌های نیروی‌های مسلح فعالیت نمایند.

این سازمان تاکید کرد: این دسته از مشمولان در صورتی که دوره آموزش را سپری و تاییدیه آموزش یگان را دریافت نموده باشند به شرطی می‌توانند در مسابقات فصل بعدی لیگ‌های فوتبال ، در تیمهای نیروهای مسلح شرکت نمایند که چهار ماه از مدت خدمت سربازی آنان گذشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها