jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۷۹۷۷۲۵   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۱

مدیرعامل بانک مسکن از اتمام تدوین آیین نامه های افتتاح حساب امانی پیش فروش مسکن خبر داد و گفت: حساب امانی پیش فروش پروژه های ساختمانی با اعلان عمومی ابتدای خرداد ماه سال جاری افتتاح می شود.

افتتاح حساب امانی پیش فروش مسکن از خرداد 94

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، محمدهاشم بت شکن افزود: آیین نامه ها و دستورالعمل های مرتبط با این نوع حساب آماده شده و از ابتدای خرداد ماه مجوز افتتاح این حساب به شعب ابلاغ می شود.

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه هر نوع پیش فروش مسکن و ساختمان که اعلان عمومی شود، به بانک مسکن مربوط می شود، گفت: این بانک و کارشناسان آن بهترین ناظر برای نظارت بر روند پیشرفت پروژه و آزادسازی تدریجی پول های پیش خریداران به پیش فروشنده هستند، کما اینکه در ساخت پروژه های مسکن مهر نیز همین کار را می کنیم و آورده های مردم پس از تأیید کارشناسان عمرانی بانک مسکن، به تدریج به انبوه سازان پرداخت می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر